Zegarek prawie jak iPhone

3 Komentarze
4 Zdjęcia
Wtorek, 09-04-2013

Plotki o tym, że Apple pracuje nad inteligentnym zegarkiem krążą już od dawna. Wiemy już, że taki projekt powstaje w siedzibie firmy pod czujnym okiem ekspertów. Do tych informacji doszła jeszcze jedna: jego premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku, najprawdopodobniej w listopadzie.

Szybkie tempo może być spowodowane planami konkurencji: Samsung też pracuje nad podobnym gadżetem i wygląda na to że dwóch technologicznych gigantów będzie szło łeb w łeb.

Co to takiego iWatch? To smartwatch, który będzie kompatybilny z naszym smartfonem. Części oraz komponenty potrzebne do skonstruowania takiego urządzenia są obecnie na tyle małe i tanie, że jego produkcja po prostu się opłaca. Jednak pierwsze próby z inteligentnym zegarkiem podejmowano już w 2003 roku. Taki sprzęt stworzył wtedy Microsoft.

Urządzenia działające podobnie są już na rynku - wypuściło je m.in. Sony, włoska firma i'm, istnieje także zegarek Pebble.

Do tej pory smartwatches mogły poprzez łączenie się z telefonem np. wyświetlać powiadomienia (smsy, email itp.) i w ograniczony sposób łączyć się z siecią. iWatch ma być jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie a także wyposażony w więcej funkcji. Eksperci uważają, ze produkt Apple będzie przełomem. Na razie wiemy o nim mało. Ma mieć zainstalowaną pełną wersję systemu IOS i działać na jednym ładowaniu ok. 4-5 dni.

To czy będzie funkcjonować jako samodzielne urządzenie czy jako uzupełnienie iPhone'a, pozostaje jeszcze tajemnicą.

[youtube]

[/youtube]

[youtube]

[/youtube]

EM

Zegarek prawie jak iPhone

Czy tak będzie wyglądał iWatch od Apple przekonamy się jeszcze w tym roku

 • Zegarek prawie jak iPhone
 • Zegarek prawie jak iPhone
 • Zegarek prawie jak iPhone
 • Zegarek prawie jak iPhone
 • Wt., 09-04-2013 antyk
  Serce rosnie patrząc na te czasy -cytuję klasyka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 14-04-2013 Gość
  ohyda
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 15-04-2013 Art
  Zerknijcie na I'm watch. To wloska produkcja i calkiem calkiem wygladajacy zegarek. Posiada wszystkie funkcje telefonu i ma wejscia na sluchawki, design...prawie jak apple.
  Odpowiedz Zgłoś