Zabieg nieinwazyjnego usuwania zmarszczek Pelleve

11 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 22-03-2011

Zabieg nieinwazyjnego usuwania zmarszczek Pelleve

Pelleve to nowoczesny, nieinwazyjny zabieg mający na celu odmłodzenie skóry, zredukowanie i wygładzenie delikatnych i średnich zmarszczek twarzy.

Dzięki zastosowaniu technologii fal radiowych system w precyzyjny sposób dostarcza energii tkance skórnej, stymulując tym samym produkcję kolagenu bez ryzyka podrażnienia i uszkodzenia naskórka. Rezultatem jest poprawa jakości i wyglądu skóry, lepsza jakość cery oraz zmniejszenie wiotkości skóry.

Sam zabieg na twarz trwa zazwyczaj od około 45 do około 60 minut, jest bezbolesny i nie wymaga użycia środków znieczulających. Może być traktowany jako zabieg lunchowy, gdyż większość pacjentów po zabiegu wraca do swoich normalnych zajęć. Skutki uboczne zredukowano do minimum; tuż po zabiegu może wystąpić niewielka opuchlizna oraz zaczerwienienie, które zwykle znikają w ciągu 3 do 5 dni.

Najlepsze rezultaty daje wykonanie serii zabiegów - pierwsze efekty mogą być widoczne od razu, ale na ostateczny i trwały rezultat odnowy włókien kolagenowych może trwać nawet do 6 miesięcy.

Cena: około 1 000zł
Ten oraz inne zabiegi można wykonać w Centrum Dermatologii Laserowej i Chirurgii Plastycznej Lasermed w Warszawie.

http://www.lasermed.pl/
http://www.drplastyk.pl

MO

  • Pt., 19-04-2013 Gość
    Ja robię Pelleve w Time Clinic i wiem, że mnie nie przegrzeja i zaczerwienieni mam max 2 dni. W dużej mierze zalezy to od ukrwienia skóry itp., mnie lekarze ostrzegali przed, że moe to być nawet do 5 dni. Ale jak pokazuje mój przykład, moze byc to krótka "inwazja" i po weekendzie w domu wszytko ok do poniedziałku
    Odpowiedz Zgłoś
1 2