Zabieg Celluwell Sonic zamiast liposukcji

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Niedziela, 16-01-2011

Zabieg Celluwell Sonic zamiast liposukcji

Zabiegi Celluwell Sonic to alternatywa dla osób, które nie mają ochoty na aktywne pozbywanie się tkanki tłuszczowej a jednocześnie nie mają odwagi, aby zdecydować się na liposukcję.

Urządzenie wykorzystywane do zabiegu bazuje na metodzie transdermalnej liposonikacji z użyciem ultradźwięków niskiej częstotliwości, która stanowi bezinwazyjną alternatywę dla tradycyjnej liposukcji. Efekt to zniszczenie komórek tłuszczowych (zaledwie po 5 minutach zabiegu) i uwolnienie trójglicerydów do przestrzeni międzykomórkowych, które są następnie transportowane i eliminowane przez nerki oraz metabolizowane przez wątrobę.
Wyraźne efekty widoczne są już po 1 zabiegu – po kolejnych 3 sylwetka jest szczuplejsza, wymodelowana, a po nadmiarze tłuszczu nie ma śladu. Po 4 zabiegach, wykonywanych średnio raz w tygodniu można uzyskać zredukowanie grubości tkanki tłuszczowej nawet o 10 mm. Redukcji ulegają także obwody ciała i cellulit.
Zabieg jest w pełni bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji a przy tym prosty, może więc być wykonywany w gabinetach kosmetycznych.

Cena za zabieg trwający 10 - 40 minut waha się w przedziale 300 - 600 zł. Osoby zainteresowane zakupem całego urządzenia na własny użytek będą musiały przygotować około 97 000 zł.

Więcej informacji i zapisy na zabieg tu

AG

 • Niedz., 16-01-2011 gość
  na siłownie jazda
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 16-01-2011 gość1
  jest to maszyna do sprzątania (odkurzacz)- na pewno nie jest to urządzenie kosmetyczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 16-01-2011 gość
  marzenia sie spelniaja:)))))
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 16-01-2011 gość
  Bylam na takim zabiegu i to sie sprawdz, tylko trzeba w ciagu dnia wypic okolo 2,5 do 3 litrow wody i spedziec okolo 40 min na intesywnych cwiczeniach, zeby wydalic "uwolnione" komorki tluszczowe z organizmu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 02-08-2011 gość
  Jestem ciekawa, czy to dziala... wiecej na temat zdrowia http://tojefura.com
  Odpowiedz Zgłoś