Wysyłka do Polski

Tagi: zakupy, Internet
22 Komentarze
0 Zdjęć
Poniedziałek, 13-08-2007

Gdy internetowy sklep nie ma opcji wysyłki do Polski, nie oznacza to jeszcze, że zakupy stają się całkiem nierealne.

Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie i zainteresowanie zakupami w zagranicznych sklepach wirtualnych, powstało kilka serwisów pośredniczących w wysyłce zakupionych towarów do nabywcy.

Jeden z takich serwisów, US Pack, znajduje się pod tym adresem: http://uspack.pl/. Firma ta bezpiecznie realizuje przesyłki z amerykańskich sklepów - tych, które nie wysyłają do Europy lub do Polski. Mechanizm jest prosty: płacąc w sklepie, jako adres odbiorcy podajemy adres firmy, a ona po otrzymaniu zlecenia, za opłatą wysyła paczkę do nas. Nie jest to tania usługa - za przesłanie paczki ważącej 2 kg zapłacimy około 200 zł.

Podobne usługi prowadzi firma Polamer http://www.polamerusa.com/. Szczegółowe informacje i wycenę otrzymamy pod adresem mailowym mailorder@polamerusa.com

Usługę przesyłania paczek i listów oferuje także amerykańska firma My US - www.myus.com. Należy zarejestrować się w ich serwisie, opłacić jednorazowe wpisowe ($35/100 zł) oraz miesięczny ($15/40 zł) lub roczny abonament ($132 /370 zł). W zamian otrzymamy wirtualny amerykański adres, którym będziemy posługiwać się w sklepach internetowych, a firma za opłatą zależną od wagi ubezpieczy i prześle nam każdą przesyłkę.

MO

  • Wt., 05-04-2011 gość
    Taki servis tesz prowadzi firm Doma Export - www.domaexport.com
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 05-04-2011 gość
    Takie uslugi tesz prowadzi firma DOMA EXPORT - www.domaexport.com
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3