Wysyłka do Polski

Tagi: zakupy, Internet
22 Komentarze
0 Zdjęć
Poniedziałek, 13-08-2007

Gdy internetowy sklep nie ma opcji wysyłki do Polski, nie oznacza to jeszcze, że zakupy stają się całkiem nierealne.

Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie i zainteresowanie zakupami w zagranicznych sklepach wirtualnych, powstało kilka serwisów pośredniczących w wysyłce zakupionych towarów do nabywcy.

Jeden z takich serwisów, US Pack, znajduje się pod tym adresem: http://uspack.pl/. Firma ta bezpiecznie realizuje przesyłki z amerykańskich sklepów - tych, które nie wysyłają do Europy lub do Polski. Mechanizm jest prosty: płacąc w sklepie, jako adres odbiorcy podajemy adres firmy, a ona po otrzymaniu zlecenia, za opłatą wysyła paczkę do nas. Nie jest to tania usługa - za przesłanie paczki ważącej 2 kg zapłacimy około 200 zł.

Podobne usługi prowadzi firma Polamer http://www.polamerusa.com/. Szczegółowe informacje i wycenę otrzymamy pod adresem mailowym mailorder@polamerusa.com

Usługę przesyłania paczek i listów oferuje także amerykańska firma My US - www.myus.com. Należy zarejestrować się w ich serwisie, opłacić jednorazowe wpisowe ($35/100 zł) oraz miesięczny ($15/40 zł) lub roczny abonament ($132 /370 zł). W zamian otrzymamy wirtualny amerykański adres, którym będziemy posługiwać się w sklepach internetowych, a firma za opłatą zależną od wagi ubezpieczy i prześle nam każdą przesyłkę.

MO

 • Pt., 16-01-2009 gość
  Polamer to oszuści- doliczają opłaty z kosmosu, za oddanie paczki do oclenia biorą sporą kasę, a w ogóle to finalna opłata ma się nijak do ich cennika.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-01-2009 gość
  ceną kochana ceną da się odróżnić :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-03-2009 gość
  Nie polecam POLAMERA. przesylka lotnicza szla mi miesiąc, a po ocleniu całe zakupy w ogóle wyszły na tak drogie że w ogóle w Polsce bym taniej kupila.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 18-05-2009 gość
  kupilem na Amazonie towar za kilkadziesiat $, paczka dotarla do moich rak w przeciagu 9 dni od chwili przepakowania przez Polamer, wiec tak jak przewidywali, nie mam zastrzezen. Zadnego cla nie placilem :p
  Oplaty Polameru to 10$ manipulacyjna + kolejna oplata za wage/wymiary paczki
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-05-2009 gość
  serwis us pack jest nie bardzo wyslalam z chicago oplacona do domu przesylke a oni nie zastajac w dmu kazali isc na poczte po ciezka paczke
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 20-05-2009 gość
  bez sensu posrednictwo ja moge wam z atlanty przyslac wszystko co chcecie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 21-05-2009 gość
  no pewnie, że możesz przysłać, jeszcze może napisz że za symboliczną opłatą!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 27-05-2009 gość
  OSZUSTWO!!!! kupilam zalogowalam sie i mnie nacieli na 500 zł!!!!!!!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 27-05-2009 gość
  zawiodłam sie, przysłali mi gucciego z podertym rachunkiem i odpakowanego!!! szok!! zwlekali z przesyłką!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 12-06-2009 gość
  nie wiem jak inne ale my us to oszucsci!!! pewnie nie tylko oni! ciagle jakies koszty naliczaja!!!
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3