Willa na przedmieściach Aten

41 Komentarzy
5 Zdjęć
Niedziela, 18-07-2010

Willa na przedmieściach Aten

Kryzys finansowy w Grecji przyczynił się do spadku cen wielu atrakcyjnych nieruchomości w tym kraju. Warto zatem rozważyć inwestycję w atrakcyjnie położone domy, tym bardziej, że można tam przy okazji miło spędzić czas.

Ten luksusowy dom o nietypowej architekturze znajduje się w miejscowości Voula, na południowych przedmieściach Aten. Rozciąga się stąd znakomity widok na morze oraz pobliskie góry.

Dom o powierzchni 515 m2 wybudowany został w 2006 roku i posiada wszystkie potrzebne udogodnienia, m.in. klimatyzację sterowaną w każdym pokoju oddzielnie i ogrzewanie podłogowe. Do dyspozycji właścicieli jest pięć sypialni z łazienkami, duży pokój wypoczynkowy z salą telewizyjną, w pełni wyposażona kuchnia oraz zewnętrzny basen z jacuzzi. Do wykończenia użyto najlepszej jakości materiałów i nie oszczędzano na wystroju wnętrza. Świadczy o tym chociażby miniaturowy wodospad wewnątrz domu lub samoczyszczące się okna.

Cena: 2 200 000 euro, czyli około 9 000 000 zł

Kontakt do pośrednika znajduje się na stronie internetowej.

Willa na przedmieściach Aten

Willa na przedmieściach Aten

Willa na przedmieściach Aten

Willa na przedmieściach Aten

AWP

  • Sob., 31-07-2010 gość
    gość (Niedziela, 18-07-2010) napisał:    dom 9 milionów a ile za działkę??? jak duża ??? w jakiej wiosce??? zachęta tych reklam poraża


    A co Cię to obchodzi, skoro i tak nie kupisz.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2 3 4 5