Wielka moda w sieci

2 Komentarze
3 Zdjęcia
Środa, 16-12-2009

Wielka moda w sieci

Internet zawładnął wielką modą, a wielka moda w końcu uznała władzę jaką internet ze sobą niesie.

Słynne domy mody rozsyłają zaproszenia do blogerów i w pierwszych rzędach, obok Anny Wintour z Vogue’a i Suzy Menkes z Herald Tribune, sadzają Tavi, Bryanboy’a, Susie Bubble, Rumi Neely czy Tommy’ego Tona. Nieznani, do niedawna wirtualni i ukrywający się pod pseudonimami, powoli stają się modowymi wyroczniami docenianymi przez projektantów.

Coraz więcej domów mody swoje show transmituje w internecie. Wielbiciele marek Louis Vuitton, Dolce & Gabbana i Alexander McQueen mogli oglądać spacerujące po wybiegu modelki na monitorze własnego komputera. Elitarność i ekskluzywność zostają przedefiniowane.

Jak grzyby po deszczu na Facebooku i Twitterze wyrastają profile modowych gigantów. Można zostać fanem, dyskutować, komentować i wirtualnie się zaprzyjaźniać. W lawinowym tempie przybywa również sklepów internetowych, które oferują najbardziej luksusowe dobra. Salvatore Ferragamo, Roberto Cavalli, Valentino, Matthew Williamson, Prada, Gucci, Loewe, Proenza Schouler, Giorgio Armani (który idzie o krok dalej i proponuje również sprzedaż telefoniczną) – wszyscy sprzedają w sieci. Niektórzy proponują nawet kolekcje dostępne wyłącznie online, inni premierę butikową poprzedzają tą w sklepie wirtualnym.

Luksusowe adresy www szczególnie chętnie odwiedzamy w grudniu. Okres świąteczny sprzyja wyrafinowanym zakupom. Do tego dochodzi nadal trwający kryzys ekonomiczny. Nieustanne bombardowanie informacjami o recesji sprawa, że coraz więcej osób czuje się niekomfortowo odwiedzając ekskluzywne butiki. Kupowanie w domu, przez internet niweluje podświadomy wyrzut sumienia.  

Wielka moda w sieci

Wielka moda w sieci

Agencja Forum

AW

  • Niedz., 20-12-2009 gość
    kiedys dom mody to był dom mody, teraz wszystko schodzi na komercje ale to taką totalną, czyli wszelka promocja, zesraj sie a nie daj sie niestety, ale kiedys jak patrzylo sie na kultowe Gucci czy RL to moglo sie pomarzyc teraz to wszystko jest tak dostepne..az szkoda slow.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 29-12-2009 gość
    Razem z kolezankami penetrujemy internet w poszukiwaniu sklepow z ekskluzywna odzieza za w maire niska cena takich marek jak Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Levi's, Wrangler itp. Polecamy sklep www.laroxy.com znalazlysmy duzo perelek :)
    Odpowiedz Zgłoś