Wakacje na Maderze

12 Komentarzy
7 Zdjęć
Środa, 09-07-2008

Wakacje na Maderze

Niedawno jeszcze zapomniana, obecnie, dzięki popularnemu serialowi, przezywa renesans. Madera to wyspa na Atlantyku, którą zachwycą się i zwolennicy wypoczynku na plażach, jak i fani spacerów w lasach i nad skalistym wybrzeżem.

W zachodniej części wyspy, o największej liczbie dni słonecznych w roku, leży spokojna miejscowość Calheta. Do dziś dnia w starym młynie przetwarza się wiosną trzcinę na cukier, a następnie pędzi słynną Aguardente. W niektóre dni możliwe jest zwiedzanie młyna. 

Galo Resort Hotel Calheta Beach położony jest na skraju miejscowości, tuż przy piaszczystej plaży, w pobliżu przystani jachtowej. Hotel nie zachwyca może z zewnątrz architekturą, ale jest nowoczesny, porządnie umeblowany, a mnogość rozrywek dodatkowych – spa, fitness, basen kryty z jacuzzi czy kajaki rekompensują surową, skromną architekturę.

Cena: około 4 500 zł za 2 tygodnie

Więcej informacji na stronie Tui.

Wakacje na Maderze

Wakacje na Maderze

Wakacje na Maderze

Wakacje na Maderze

Wakacje na Maderze

Wakacje na Maderze

MWW

 • Pt., 18-07-2008 gość
  Jak juz o wycieczkach to dziś rano widziałem konkurs na fly.pl. Można wygrac 3 x urlop gratis. Dla zainteresowanych link:

  http://www.fly.pl/konkurs/index…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 01-08-2008 gość
  na maderze jest super 100 razy lepiej niz np n aWyspach kanaryjskich, nie ma duzo turystow mozna wypoczac, góry, ocean...w tym roku tez tam jade!Polecam wszystkim
  Odpowiedz Zgłoś
1 2