Victoria's Secret – boskie Aniołki w akcji!

0 Komentarzy
18 Zdjęć
Wtorek, 06-12-2011

Najpiękniejsze kobiety świata i największe show w branży mody. Gigantyczny budżet. Największe gwiazdy. Doskonała choreografia i scenografia. Mordercze treningi i rygorystyczne diety na miesiące przed pokazem. Nie ma drugiego takiego spektaklu. Na prezentację Victoria's Secret i przemarsz aniołków czekają wszyscy. Modelki marzą, by dostać angaż, zwykli śmiertelnicy, by zobaczyć boskie piękności na żywo. 

Aniołkiem numer jeden i absolutną bohaterką Victoria's Secret jest Adriana Lima, która w słynnym show występuje od 2000 roku. Zarówno ona, jak i Doutzen Kroes i Miranda Kerr między kolejnymi sezonami urodziły dzieci. Zdyscyplinowane właścicielki nienagannego ciała nie odpuszczają najważniejszego wybiegu w karierze modelki. Angaż do pokazu Victoria's Secret otwiera bowiem wiele drzwi i sprawia, że kariera nabiera tempa i rozgłosu.

Kultową bieliznę dumnie prezentowały Alessandra Ambrosio, Izabel Goulart, Chanel Iman, Anja Rubik, Candice Swanepoel, Erin Heatherton, Anne Vyalitsyna, Karlie Kloss, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson, Lais Ribeiro, Behati Prinsloo, Emanuela De Paula, Lindsay Ellington. Roześmiane, szczęśliwe, uskrzydlone, zalotne, pewne siebie i bardzo seksowne. Zachwycają nie tylko idealne ciała i piękne sylwetki, ale również spektakularne stylizacje. Victoria's Secret zna się na tym jak mało kto. Obok seksownych koronek, na wybiegu pojawiły się neony, futurystyczne akcenty, komiks, orient, punk i rock. Wybuchowa mieszanka, która złożyła się w perfekcyjną całość. Superbohaterki, diwy, obsypane klejnotami boginie bawiły się doskonale i przekonywały, że nie ma na świecie drugich takich kobiet. Razem z aniołkami na wybiegu wystąpili tancerze baletowi, Maroon 5, Nicki Minaj, Kanye West i Jay-Z.

Kilka dni temu w sieci pojawił się film relacjonujący całą imprezę, który 29 listopada wyemitowała stacja CBS.


Zdjęcia: FORUM

AW