Uniqueness – nowoczesne pojmowanie mody

0 Komentarzy
13 Zdjęć
Czwartek, 29-12-2011

Moda poza sezonami. Prywatne zakupy 7 dni w tygodniu, 24 godziny w ciągu doby. Bez względu na wiek, trendy, lokalizacje, aktualne reguły modowej gry. Na różne okazje, dla różnych ludzi, poza geograficznymi ograniczeniami. Z nastawieniem na pojedynczą osobę i jej prywatną interpretację. Wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

Tak w skrócie prezentuje się modowy projekt, którego autorami są Pietro Negra z Pinko i Alessandra Facchinetti – była projektantka Gucci i Valentino. Uniqueness, bo tak nazywa się dzieło, to wyjątkowa kolekcja ubrań i dodatków sprzedawana za pośrednictwem specjalnie stworzonej platformy internetowej. To magazyn, który oferuje wysokiej jakości ubrania, wykraczając poza standardowy horyzont pojmowania mody.

Uniqueness organizują cztery grupy kolorów: zieleń, biały i czarny, różowy, żółty. Na tej podstawie tworzone są różnorodne stylizacje. Liczy się każdy niuans, rodzaj tkaniny, nadruk. Nowoczesne materiały doskonale sprawdzają się we współczesnym świecie. Poszczególne elementy składają się w dokładnie przemyślany, spójny i szalenie stylowy patchwork. 

http://www.uniqueness.it

AW