Trójwymiarowe odmładzanie: Cellular Power Infusion La Prairie

13 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 28-09-2011

Trójwymiarowe odmładzanie: Cellular Power Infusion La Prairie

Według jednej z teorii istnieją trzy główne czynniki odpowiedzialne za starzenie skóry: utrata energii w komórkach, osłabienie mechanizmów odnowy i regeneracji skóry oraz skutki działania stresu osłabiające strukturę skóry. To właśnie z nimi walczy najnowszy preparat marki La Prairie - Cellular Power Infusion

Kosmetyk działa na trzech płaszczyznach: pokładów energii w każdej komórce, komórek samych w sobie i strukturalnej konstrukcji skóry. Cellular Power Infusion pobudza komórkowe stacje energetyczne (mitochondria), zapewniając ciągły napływ energii do komórek. Pobudza także komórki macierzyste naskórka, stymulując proces regeneracji i tworzenie bariery ochronnej przed stresem środowiskowym. Pomaga odbudować strukturę skóry i zregenerować tkankę, przywracają cerze jędrność, elastyczność oraz redukując widoczność linii i zmarszczek. 

W składzie kosmetyku zawarto m.in. szwajcarska alga śnieżna, ekskluzywny peptyd odnawiający, ekstrakt z roślinnych komórek macierzystych, macierz sterowania komórkami, ekskluzywny kompleks komórkowy, ekstrakt z pestek winogron, ekstrakt z papai i ekstrakt z kiełków rzeżuchy.

Ciekawostką jest również opakowanie. Cztery pojedyncze buteleczki (7,8 ml) ze szklaną pipetą zamknięte są w eleganckim skóropodobnym, białym pudełku.  Przed użyciem należy przekręcić srebrną podstawę buteleczki w prawo, aż kolor w okienku zmieni się z lawendowego na srebrny i słychać będzie kliknięcie. Połączenie faz powoduje uwolnienie energii, a kosmetyk pozostaje aktywny przez 7 - 10 dni użytkowania.

Cellular Power Infusion należy aplikować rano i wieczorem na oczyszczoną twarz, szyję i dekolt (przed innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi) dwa razy dziennie przez 28 - 40 dni. Kurację można powtarzać co 3 miesiące.

Cena: 1 600 zł (4 x 7,8 ml)

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.
http://www.laprairie.com

Trójwymiarowe odmładzanie: Cellular Power Infusion La Prairie

AG

 • Wt., 17-01-2012 Gość
  głupoty piszecie,że to to samo co nivea..."niestety" te kosmetyki naprawdę działają.chcecie czy nie,ale tak jest i potwierdza to osoby które stosują.to,że niektórych nie stac(ze mna włącznie żeby nie było...)nie oznacza,że trza wylac jad.la prairie to bardzo dobra firma która spełnia obietnice ale ceny niestety dla większosci z nas są zaporowe.a porównywanie jej do nivea to już czysta bzdura i tyle.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 11-06-2012 Ruth
  Kosmetyki sa swietnej jakosci. Gdybyscie mieli tyle pieniedzy w portfelu, to nie jedna z Was by zainewstowala bez najmniejszych skrupolow. Polecam, bo jakie jedne z nielicznych oddaja zamierzony efekt. Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-07-2012 Janko
  Kocham luksusowe rzeczy. Te tutaj pokazane - myślę że cena odpowiednia do jakości. No nie mówice że inaczej....

  http://www.lux4home.pl

  http://www.lux4home.pl/products…

  http://www.lux4home.pl/product/…
  Odpowiedz Zgłoś
1 2