Trendy: radiotelefony CB Blow

4 Komentarze
4 Zdjęcia
Środa, 30-11-2011

Zawodowi kierowcy bez CB radia nie potrafiliby żyć, ale coraz częściej spotkać je można również w autach tych „niedzielnych” – dziś każdy chce mieć informacje drogowe z pierwszej ręki, nie tylko w czasie świątecznych wyjazdów w odległe zakątki kraju czy za granicę.

Wielokanałowe radiotelefony CB to obecnie niewielkie urządzenia, dla których znajdzie się miejsce w każdym samochodzie. Dzięki nim na bieżąco można wymieniać z innymi kierowcami informacje o korkach, wypadkach, utrudnieniach w ruchu, warunkach pogodowych, sprawdzonych serwisach mechanicznych, przydrożnych restauracjach, atrakcjach turystycznych czy wreszcie kontrolach drogowych i patrolach policyjnych.

Przy zakupie sprzętu CB istotny jest dobór odpowiedniej anteny, która pozwoli uzyskać jak największy zasięg i najlepszą jakość dźwięku. Najtańszy zestaw to wydatek rzędu 300 zł:
- radio CB Legend II (Cena: 229 zł)
- antena samochodowa CB Blow 840M (Cena: 84 zł)

Więcej propozycji znajdziecie w sklepie Blow.com.pl, a czy lepiej zainwestować w taki sprzęt i oszczędzić na mandatach, czy jeździć przepisowo – pozostawiamy do Waszej oceny.

AG

 • Śr., 30-11-2011 Gość
  jak kupować to droższe, a nie tanie szumofony !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-11-2011 Gość
  Na 1 podróż w roku nie opłaca się droższych
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-11-2011 Gość
  przykro mi ze jezdzisz samochodem raz w roku
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 30-11-2011 Gość
  Ja kupiłem w markieci za 150zł z antena i smiga jak cho...ra i wcale nie szumi pozdrawiam tanich reklamowiczów szerokości
  Odpowiedz Zgłoś