Top 8: letnie obozy dla dorosłych

3 Komentarze
0 Zdjęć
Sobota, 21-07-2012

Dorośli też mają prawo się trochę rozerwać. Letnie wypady ze znajomymi spędzone na obozie mogą być równie fajne co wylegiwanie się na plaży. Aktywne spędzanie czasu, zdobywanie nowych umiejętności albo szlifowanie talentów to tylko niektóre atuty tego typu wyjazdów. Zobaczcie niektóre propozycje obozów dla dorosłych.

1. Rock N' Roll Fantasy Camp, Las Vegas
Jeśli marzyłeś od zawsze żeby poczuć się jak gwiazda rocka, ten obóz ci to umożliwi. Na Camp Rock ćwiczy się w grupach w zależności od stopnia zaawansowania gry na instrumentach lub umiejętności wokalnych. Pod koniec obozu uczestnicy występują na scenie MGM Grand Hotel.
Cena: od 6,999 do 8,999 dolarów.2. Rockin' R Rach, Utah
Obóz kowbojski na prawdziwym ranczu. W programie m.in. jazda konna, zawody w toczeniu beczki, strzelanie z łuku, wspinaczka.
Cena: 1,300 dolarów za 6 dni.3. Surfing Camp, Kalifornia
Wakacje dla zaawansowanych surferów i tych, którzy nigdy jeszcze nie pływali na desce. Oprócz umiejętności praktycznych, uczestnicy chodzą na wykłady z elementami oceanografii.
Cena: od 495 do 895 dolarów za dzień.4. Zombie Survival Course, New Jersey
Coś dla prawdziwych survivalowców, którzy chcą przygotować się na atak zombi podczas apokalipsy. Dowiecie się jak znaleźć i zbudować odpowiednią kryjówkę, używać broni palnej i walczyć wręcz.
Cena: od 425 dolarów za weekend.5. Ice-Skating Camp, Massachusetts
Olimpijska medalistka Dorothy Hamill prowadzi tygodniowe kursy łyżwiarskie. Na koniec zajęć grupa występuje w spektaklu przed zaproszonymi gośćmi.
Cena: od 4,100 dolarów.6. Space Camp, Alabama
Jeśli chcesz sprawdzić jak działają prawa grawitacji wybierz się na obóz dla astronautów. Podczas trzech dni w U.S. Space and Rocket Center zaplanowano m.in. trening na symulatorze lotów i wykłady o sztuce przetrwania w kosmosie.
Cena: 549 dolarów.7. Tennis Camp, Floryda
Treningi prowadzi Nick Bollettieri, który pomagał rozwijać talenty takich gwiazd jak Venus i Serena Williams czy Maria Szarapowa.
Cena: od 825 do 1,435 dolarów.8. High Cascade Snowboard Camp, Oregon
Trochę zimy latem? Tylko na obozie snowboardowym. Jeśli znudzi ci się szusowanie po stokach do wyboru jest rower, deskorolka, skoki na trampolinie.

EM

 • Czw., 19-07-2012 ewa
  najlepsza jest foteczka z Ice-Skating Camp. Prawdę mówiąc mało zachęcająca jest krew na tafli lodowiska..
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 19-07-2012 Gość
  Odczekamy sezon i zamiast spa obóz dla astronautow. cudo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 23-07-2012 młody
  ROZWIJAJ SIĘ, ROZWIJJAJ CZŁOWIEKU
  Odpowiedz Zgłoś