Top 5 - zimowe akcesoria

5 Komentarzy
16 Zdjęć
Niedziela, 11-11-2012

Nie tylko czapki, szaliki i rękawiczki będą modne w tym jesienno-zimowym sezonie. Warto zerknąć na listę 5 najpopularniejszych akcesoriów, które pozwolą uniknąć modowej wpadki. 

Dziergane czapki

Choć czapki nie należą do ulubionych akcesoriów kobiet, to zimą  niejednokrotnie trudno się bez nich obejść. W tym sezonie grube dziergane sploty najlepiej prezentują się na przydużych fasonach. Nosimy je luźno opuszczone z nonszalanckim luzem. Projektanci przekonują także do noszenia czapek w zestawach z bardziej szykownymi lub formalnymi stylizacjami na przykład z eleganckim płaszczem.

Kapelusze

Kapelusze są zawsze modne, dlatego jesienią i zimą będzie w czym wybierać. Bez obaw możemy zainwestować w niewielkie modele z małym rondem w stylu lat 20-stych, futrzane, ciepłe jak czapki a także kowbojskie, które były modne już latem. Ponieważ wybór jest ogromny, można poeksperymentować zarówno ze stylem jak i oryginalnym fasonem.

Rękawiczki z pazurem

Świat mody oszalał na punkcie metalowych nitów, połyskujących dżetów i zadziornych ćwieków. Od kilku sezonów pojawiały się na skórzanych kurtkach, płaszczach i butach. Tej jesieni przyszedł czas na skórzane na rękawiczki. Burberry proponuje, by ozdobić je połyskującym złotem, a Miu Miu srebrem. Efektowne rękawiczki w glam-rockowym stylu to modowy must have.

Otulone szalikiem

Kaszmirowe, wełniane czy z angory? Najważniejsze, by chroniły przed chłodem. W tym sezonie modne są i szaliki dziergane z grubymi splotami, i te w ciekawe wzory. Ponadczasowe i uniwersalne, zawsze będą wyśmienitym dodatkiem do każdego rodzaju stylizacji. 

Kołnierzyki

Doczepiane kołnierzyki od kilku sezonów są jednym z popularniejszych trendów. Niezwykle praktyczny i oryginalny dodatek w jesienno-zimowym sezonie pojawia się w wielu nietypowych wersjach: z futra, połyskującej metalicznej skóry lub ze lśniących kryształów i ćwieków. Jeżeli lubimy ciekawe akcenty w naszych stylizacjach, taki kołnierzyk musimy mieć.

Burberry, cena około 805 zł, kupisz TU
Missoni, cena około 455 zł , kupisz TU
Rosie Sugden, cena około 490 zł, kupisz TU
Eugenia Kim, cena około 1 450 zł, kupisz TU
Rag & Bone, cena około 700 zł, kupisz TU
Junya Watanabe, cena około 2 130 zł, kupisz TU
Burberry, cena około 2 040 zł, kupisz TU
Miu Miu, cena około 1 750 zł, kupisz TU  
Gucci, cena około 1 630 zł, kupisz TU
Valentino, cena około 1 750 zł, kupisz w salonie Moliera 2
Stella McCartney, cena około 1 750 zł, kupisz TU
Dear Cashmere, cena około 815 zł, kupisz TU
Levi's Made & Crafted, cena około 575 zł, kupisz TU
Marni, cena około 1240 zł, kupisz TU
3.1 Phillip Lim, cena około 580 zł, kupisz TU
Karl, cena około 660 zł, kupisz TU

MB