Top 10. Luksusowe kierunki w sezonie 2013

2 Komentarze
Piątek, 12-04-2013

Aby zarezerwować wakacje w dobrej lokalizacji, warto się pospieszyć. Wolne miejsca w najpopularniejszych hotelach niestety się kończą, a rozpoczęcie sezonu za pasem. Dokąd warto się wybrać w tym roku? Mimo że krajom basenu Morza Śródziemnego nie da się odmówić uroku, w najbliższych miesiącach w dziedzinie turystyki luksusowej królować ma kontynent azjatycki. Specjalizujące się w luksusowych podróżach biuro Peregrine Reserve wskazało 10 najpopularniejszych kierunków na bieżący rok. Oto one.

Poprzednie Zdjęcie 1/11 Następne

Birma

Birma

Podczas wycieczek objazdowych po Birmie turyści zwiedzają m.in. Rangun, czyli stolicę kraju, świątynię na górze Popa oraz miasto Mandalaj. Kierunek polecany jest nie tylko fascynatom historii, ale przede wszystkim osobom chcącym poznać fascynujących i serdecznych mieszkańców tego kraju.

  • Sob., 20-04-2013 joko
    Długo zastanawiałam się nad kierunkiem tegorocznych wakacji, ale w końcu zdecydowałam się na Indie. Zawsze chciałam zobaczyć ten kraj. Przeglądnęłam kilka ofert wycieczek objazdowych, ale chyba w końcu zdecyduję się na Alfę. Zobaczymy, liczę, że będzie to udany wyjazd.
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 30-04-2013 Kris
    Indie to chyba już od ładnych kilku sezonów są na topie. Na pewno na mojej top liście są. Jeśli mam być szczery, przejrzałem sporo ofert biur podróży i wycieczek organizowanych właśnie do Indii moim zdaniem najlepiej wypada wycieczka "Pięć pereł Indii", z Almaturu.
    Odpowiedz Zgłoś