Tapety Lisa Bengtsson

11 Komentarzy
4 Zdjęcia
Piątek, 09-05-2008

Tapety Lisa Bengtsson Szwedzka graficzka Lisa Bengtsson ma znakomity przepis na odnawianie wnętrza – tapetowanie, które zmusza do kreatywności i użycia wyobraźni. Nie chodzi tu bynajmniej o jednokolorowe pasy, albo o oklepane wzorki i ozdobne faktury. Chodzi o wyjątkowo oryginalnie zadrukowane białe paski papieru, które całkowicie odmienią nasze mieszkanie i niejako podporządkują sobie jego wystrój.

Tapeta Familjen to biało – czarny kolaż, który powstał z ramek na zdjęcia. Całe mnóstwo gęsto wydrukowanych, pustych oprawek wprowadza do wnętrza ciekawy, elegancki styl i zdaje się zachęcać do umieszczenia w nich fotografii. Svarmor to natomiast propozycja dla miłośników butów. Czarno – białą kompozycję tworzą dziesiątki pantofli, kozaków i butów we wszystkich możliwych fasonach.

Wymiary: 10m x 0,53m

Cena: 280 zł (rolka)

Tapety kupisz osobiście w warszawskim Magazynie Praga na ulicy Ząbkowskiej 27/31 (czynne od wtorku do piątku w godzinach od 11 do 19, a w soboty i niedziele od 11 do 16) oraz w internetowym sklepie, wysyłając maila na adres: info@magazynpraga.pl

Tapety Lisa Bengtsson

Tapety Lisa Bengtsson

Tapety Lisa Bengtsson

AW

  • Wt., 05-01-2010 gość
    Produkty ze wzorem Svarmor można kupić w sklepie internetowym www.sklep.markisol.pl
    Odpowiedz Zgłoś
1 2