Supermodelki jako Duran Duran

1 Komentarz
5 Zdjęć
Poniedziałek, 14-11-2011

Grudniowa okładka brytyjskiego Harper’s Bazaar już obiegła świat. Na czerwonym tle pozują ikony modelingu: Naomi Campbell, Cindy Crawford, Eva Herzigova, Helena Christensen i Yasmin Le Bon. Niecodzienne spotkanie pięknych pań nie sprowadza się jedynie do okładki. Top modelki, ikony lat dziewięćdziesiątych, wzięły udział w niecodziennym projekcie łączącym modę, muzykę i film. 

Wszystko z okazji premiery nowego singla legendarnej grupy Duran Duran. Modelki wcielają się w rolę członków zespołu i grają w teledysku „Girl Panic!” reżyserowanym przez Jonasa Akerlunda. Przy okazji całego przedsięwzięcia powstała doskonała sesja niejako dokumentująca produkcję oraz seria rozmów z bohaterkami zdjęć i filmu.

„To było bez wątpienia jedno z najambitniejszych przedsięwzięć magazynu. Zorganizowanie wspólnej pracy pięciu najsłynniejszych modelek i zespołu-ikony, zdjęcie na okładkę, sesja i kręcenie krótkiego filmu było nie lada wyczynem. Ale to szalenie ekscytująca kombinacja muzyki i mody, perfekcyjny mix dla Bazaar. Jesteśmy szczęśliwi, że byliśmy częścią tej przełomowej produkcji” – tak o projekcie mówiła zadowolona i dumna z efektów Lucy Yeomans z Harpers’s Bazaar.

www.harpersbazaar.co.uk

AW