Specjalista w pielęgnacji szyi: Anti-Aging Neck Cream La Prairie

1 Komentarz
4 Zdjęcia
Czwartek, 01-12-2011

Skóra szyi jest znacznie cieńsza od skóry twarzy, dlatego oznaki starzenia są widoczne na niej znacznie szybciej, co gorsze nawet specjalistyczne zabiegi nie są w stanie zrobić z nimi wiele, gdy już się pojawią. Dlatego o szyję warto zadbać wcześniej, a specjalistyczny preparat do jej pielęgnacji - Anti-Aging Neck Cream - pojawił się w ofercie marki La Prairie.

Kosmetyk pomaga przywrócić kontur szyi i efektywnie zrestrukturyzować skórę. Sprawia, że skóra jest bardziej napięta, nawilżona, gładsza i jędrniejsza, a „drugi podbródek” czy przebarwienia mniej widoczne.

W jego składzie znalazł się ekstrakt z ziaren owsa (napina), peptyd stymulujący produkcję elastyny, kompleks redukujący objętość istniejących adipocytów (komórek tłuszczowych), rewitalizujący ekstrakt z Rośliny Zmartwychwstania, wyciąg z drożdży (nawilża) i kompleks antypigmentacyjny (olejek ze słodkich migdałów i ekstrakt z korzenia lukrecji). Krem wchłania się szybko i nie brudzi ubrania, powinien być stosowany rano i wieczorem.

Cena: 690 zł (50 ml). Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

http://www.laprairie.com

AG

  • Pt., 02-12-2011 Gość
    CIEKAWE CZY SKUTECZNOŚĆ adekwatna do ceny.
    Odpowiedz Zgłoś