Serum blanche ReVive

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 08-09-2008

Serum blanche ReVive Po lecie często okazuje się, że pięknej opaleniźnie towarzyszą mniej piękne przebarwienia. Jesień i zima to doskonały moment na walkę z nimi.

Serum blanche firmy ReVive skutecznie i bezpiecznie usuwa plamy spowodowane trądzikiem, słońcem lub wiekiem. Ten koktajl złożony z czterech niehydrokortyzonowych składników blokuje powstawanie melaniny odpowiedzialnej za nierównomierną pigmentację skóry.

Cena: 1 400 zł

Kupisz w NeoPerfumerii GaliLu, także przez internet.

MWW

 • Pn., 08-09-2008 Cassandra
  może i nawet jest bardzo dobry, ale ta cena :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 08-09-2008 gość
  przecież to serum kosztuje 400USD, niezłą marżę sobie w Polsce doliczają
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 09-09-2008 gość
  Dziewczyny naprawdę rewelacja!!!Wart swojej ceny. Myślałam że juz nigdy nie pozbęde sie przebarwień po słońcu. A tu CUD!!!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 29-12-2008 revi
  Na przebarwienia skóry spowodowane wystawianiem się na słońce, ciążą, trądzikiem, środkami hormonalnymi czy też zwykłym fizjologicznym starzeniem się skóry najlepszy jest krem Unitone 4, francuskiego laboratorium Ishipharma. Jest świetny i szybko działa. Zawiera kwas kojowy oraz arbutynę, które hamują produkcję melaniny. A dodatkowo kwas glikolowy oraz kwas askorbinowy przyspieszają natomiast usuwanie nagromadzonego wcześniej pigmentu. Pomaga rewelacyjnie, również na przebarwienia po kosmetykach, np. perfumach.
  Mozna go kupić w aptekach (tylko!) np.: www.pharmallegro.com
  Odpowiedz Zgłoś