Salony gwiazd

1 Komentarz
7 Zdjęć
Wtorek, 01-01-2013

Podobno salon jest wizytówką całego domu lub mieszkania. Tutaj przyjmuje się gości, relaksuje przy ulubionej lekturze albo popija wino przy kominku. Jak urządziły te pomieszczenia znane gwiazdy i celebryci? Zobaczcie najciekawsze salony.

Anjelica Huston

Od 1984 aktorka mieszka na ranczu w Kalifornii. Większość wyposażenia salonu pochodzi z pchlich targów albo planów filmowych.

Sting i Trudie Styler

W tym salonie wszystko jest stylowe. Na ścianach wiszą nietuzinkowe dzieła sztuki, są to obraz m.in. Picassa i Mastissa.

Jennifer Aniston

Gwiazda przy urządzaniu wnętrz współpracowała z projektantem Stephenem Shadley'em. Salon w jej domu jest kameralny i przytulny. Idealny na kojący relaks.

Sir Elton John i David Furnish

Panowie mieszkają w Los Angeles. Dominuje styl charakterystyczny dla lat 70. przypominający klimat filmu „Boogie Nights”.

Diane Keaton

Salon w domu w Beverly Hills jest ukłonem w stronę jasnych i prostych form z delikatnymi hiszpańskimi akcentami.

Gerard Butler

Aktor chciał żeby jego loft na Manhattanie był elegancki i piękny, ale jednocześnie surowy. Salon jest połączeniem baroku i elementów rustykalnych.

Cher

Salon piosenkarki to prawdziwy miks: jest romantycznie, etnicznie i ostro. Punktem centralnym pomieszczenia jest obszerna, wygodna sofa.

Zdjęcia: Architectural Digest

EM

  • Wt., 01-01-2013 nora
    Kazdy salon w innym stylu , fajny przegląd.
    Odpowiedz Zgłoś