S60 na sportowo

Tagi: samochody, Volvo
7 Komentarzy
2 Zdjęcia
Środa, 05-07-2006

S60 na sportowo

Volvo S60 jest nadal udoskonalane z myślą o podkreśleniu jego sportowych cech. Jeśli chodzi o sylwetkę samochodu, wygląd przedniego spoilera (opcja) został zmieniony, aby zyskać bardziej wyrazisty i wystający zarys dołu auta. W innych opcjach cały przedni spoiler, w tym także progi i tylny zderzak, mogą być w kolorze nadwozia. Klapa bagażnika jest dostępna z nowym sportowym spoilerem.

Model z 2007 roku zyskuje też nową atrapę chłodnicy z większym i wyraźniej zarysowanym emblematem Volvo w klasycznej, lecz odmłodzonej postaci symbolu żelaza. Lusterka boczne są wyposażone w kierunkowskazy.

Wnętrze ma kilka nowych elementów, a wśród nich dekoracyjne metalowe panele Grid Aluminium. Elementy dźwigni w kolumnie kierownicy, wlotów powietrza oraz samej kierownicy pokryto jasnym aluminium.

W podobnej kolorystyce utrzymana jest nowa sportowa trójramienna kierownica obszyta perforowaną skórą. Kolejna nowa opcja to wsteczne lusterko z wbudowanym kompasem. Aby sportowy charakter auta bardziej dawał się odczuć podczas jazdy, również kilka elementów standardowego podwozia zostało udoskonalonych.

S60 na sportowo

www.volvocars.pl

MW