Radioodtwarzacz New Orleans MP58 Blaupunkt

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Wtorek, 17-06-2008

Radioodtwarzacz New Orleans MP58 Blaupunkt

Do radioodtwarzacza New Orleans MP58 za pomocą specjalnego kabla USB można podłączyć dowolny nośnik pamięci i słuchać ulubionych utworów podczas jazdy samochodem.

Radioodtwarzacz można w prosty sposób połączyć z pamięcią flash USB, przenośnym urządzeniem MP3 lub przenośnym dyskiem twardym. Duży graficzny wyświetlacz VarioColour RGB (4 096 kolorów podświetlenia) pozwala na przeglądanie i wybieranie utworów, których tytuły prezentowane są w trzywierszowym trybie. Wszystkie najważniejsze funkcje użytkownik może obsługiwać przy pomocy wygodnego pokrętła.

Funkcja Audio Mix pozwala na równoczesne słuchanie muzyki i korzystanie z nawigacji. Poziom głośności komunikatów podawanych przez system podłączony do radioodtwarzacza za pomocą wejścia Aux-In zostaje automatycznie podwyższony - tak, że wskazania nawigacyjne nakładają się na tło muzyczne. W ten sposób nie umyka żadna ważna informacja, a głos jest zrozumiały i wyraźny.

Cena: 749 zł

Model New Orleans MP58 jest dostępny w specjalistycznych sklepach ze sprzętem car audio.

www.blaupunkt.pl

Produkty Blaupunkt znajdziesz w porównywarce cen Radar.pl

MWW

 • Wt., 17-06-2008 gość
  Żadna rewelka.Do mojego radia( za 250 zyli na allegro) mozna jeszcze wetknac karte SD np 1 Gb z mp3, albo płytę, o usb nie wspomnę.A katuje to radio juz rok po kilka godz dziennie.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-06-2008 gość
  A ja mam PIONIERA.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 08-07-2008 gość
  gość (Środa, 18-06-2008) napisał:  A ja mam PIONIERA.


  Słuchaj a ja mom Durexa i co fajnie masz w domu
  Odpowiedz Zgłoś