Radiance Renewing w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor

0 Komentarzy
2 Zdjęcia
Wtorek, 02-09-2008

Radiance Renewing w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor

Radiance Renewing to mikrodermabrazja w kremie i sposób na bezpieczne złuszczanie. Ten zabieg opracowano w trosce o dogłębne oczyszczanie i odnowę cery.

Linia specjalistycznych kosmetyków złożona jest ze starannie wyselekcjonowanych wyciągów naturalnych z papai, cytryny, słonecznika, kopru włoskiego, paproci, aloesu, winogron oraz pereł jojoby, kwasu glikolowego, proszku z dzikiej róży, alantoiny i witaminy E.

Zabieg polega na mikrozłuszczaniu skóry i łączeniu efektów trzech peelingów: mechanicznego, enzymatycznego oraz kwasowego. Doskonale złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa toksyny, zanieczyszczenia i zmniejsza łojotok. Przywraca funkcję bariery ochronnej skóry, rozjaśnia ją oraz rewitalizuje.

Zalecany jest w seriach w celu usunięcia blizn, przebarwień i zmian trądzikowych. W zależności od potrzeb skóry łączymy go z zabiegami wybielającymi, nawilżającymi oraz mikrodermabrazją mechaniczną.

Cena: 250 zł

Jako kontynuację zabiegu zaleca się stosowanie rozświetlającego żelu oczyszczającego, rozświetlającej emulsji i kremu marki Skeyndor (od 150 do 200 zł).

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor
Ul. Karmelicka 10
31-128 Kraków
tel. 012 430 12 14, 012 430 12 40
http://www.medicor.krakow.pl/

Radiance Renewing w Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor

AW