Program zdrowego stylu życia Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor

2 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 16-10-2008

Program zdrowego stylu życia Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor Zespół ekspertów Medicor obok szerokiej oferty pielęgnacyjnej proponuje również udział w zorganizowanych warsztatach tematycznych. Dla wszystkich, którzy jesień planują zacząć od oczyszczania swojego organizmu, zmian nawyków żywieniowych i z silnym postanowieniem uprawiania regularnych ćwiczeń fizycznych Centrum przygotowało Program zdrowego stylu życia.

Dwudniową sesję tworzą wzajemnie uzupełniające się trzy moduły: oczyszczający program odżywczy, warsztaty z psychologiem Renatą Szydłowską i zajęcia ruchowe uzupełnione zabiegami wzmacniającymi i relaksacyjnymi z trenerką Ludmiłą Petrenko.

Uczestnicy zapoznają się z prostym w stosowaniu programem, który wspomaga oczyszczanie organizmu i utrzymanie szczupłej sylwetki, pozwala kontrolować nie tylko wagę, ale również zdrowie. Warsztaty psychologiczne dotyczące zmiany nawyków żywieniowych omawiają sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach związanych z jedzeniem, uczą wytrwałości, asertywności w relacji ze sobą i systematyczności. Zajęcia dostosowywane są do grupy, a uczestnicy mogą skorzystać z dodatkowych, indywidualnych konsultacji z psychologiem.

Cena dwudniowych warsztatów (obejmuje również pakiet suplementów spożywanych w czasie zajęć i po nich): 800 zł

Centrum Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Medicor
Ul. Karmelicka 10
31-128 Kraków
tel. 012 430 12 14, 012 430 12 40
http://www.medicor.krakow.pl/

AW

 • Czw., 16-10-2008 gość
  fajne jabłuszka :) na zdjęciu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 16-10-2008 gość
  Ach Ci eksperci. Trzeba słuchac własnego ciała i sumienia. Jak ktoś naprawdę chce to da radę sam. Jedyne wsparcie z zewnątrz to wsparcie przyjaciół.
  Jabłuszka ok, ale ten centymetr przeraża xD
  Odpowiedz Zgłoś