Pomówmy o priorytetach: intuicyjne działanie czy dyskrecja?

3 Komentarze
8 Zdjęć
Niedziela, 12-02-2012

Zaczynamy bardzo poważnie, ale chodzi o priorytety… w makijażu. Tym razem chcieliśmy skonfrontować dwie nowości rynkowe w dziedzinie makijażu twarzy i kamuflażu, a także poznać Wasze opinie na ich temat.

Pierwszy to podkład Givenchy Eclat Matissime (Cena: 210 zł, 30 ml), który działać ma intuicyjnie – matuje, ale nie wysusza skóry, a przy tym rozświetla cerę. Ma lekką i świeżą konsystencję, a efekt makijażu jest długotrwały (do 9,5 godziny). Podkład ujawnia swoje właściwości w zależności od aktualnych potrzeb skóry, a przy długotrwałym stosowaniu skóra sama osiąga idealną równowagę. W składzie podkładu znalazł się cynk, ekstrakty z oczyszczającego imbiru, krwiściągu i cynamonu, które zwężają pory, wyrównują powierzchnię skóry oraz usuwają niedoskonałości. Wyposażono go w filtr SPF 20. Dostępnych jest 8 kolorów do wyboru.

http://www.givenchy.com
Druga propozycja to Ivisible Fluid Makeup Estee Lauder (Cena: 165 zł, 30 ml). Jak już sama nazwa wskazuje – ma być niewidoczny i nie pozostawiać śladu. Dzięki dopasowującym się odcieniom, współgrającym z kolorytem cery, makijaż jest naturalny i dyskretny – niezależnie od oświetlenia. Jego tekstura jest lekka i płynna, bez trudu przepuszcza powietrze, natomiast krycie można stopniować w zależności od ilości nałożonych warstw. Podkład jest beztłuszczowy, nie zawiera alkoholu, ale nasycono go minerałami i kwasem hialuronowym. Makijaż jest trwały i zapewnia długotrwałą kontrolę sebum.

http://www.esteelauder.pl

AG

 • Niedz., 12-02-2012 Gość
  Pięka Liv
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-02-2012 Gość
  Gość (Niedz., 12-02-2012) napisał:

  Pięka Liv


  chyba jaja sobie robisz, wyglada tu jak duch.. witamy w rodzinie Addamsow ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 15-02-2012 Gość
  Gość (Śr., 15-02-2012) napisał:

  Gość (Niedz., 12-02-2012) napisał:

  Pięka Liv  chyba jaja sobie robisz, wyglada tu jak duch.. witamy w rodzinie Addamsow ;)


  piekna to jest ta niebieskooka blondynka - bije od niej taka swiezosc :)
  Odpowiedz Zgłoś