Platinum Palace Residence

5 Komentarzy
5 Zdjęć
Środa, 23-02-2011

Platinum Palace Residence

Platinum Palace Residence to połączenie ekskluzywności i prestiżu pięciogwiazdkowego hotelu z niepowtarzalną, kameralną atmosferą. W odrestaurowanych wnętrzach zabytkowej willi mieści się 14 luksusowych pokoi, restauracja, bar, Sala Platinum VIP Club oraz sale konferencyjne: duża, dla 65 osób i mniejsza, mieszcząca 20 osób.

Do dyspozycji gości są nastrojowe, przytulne wnętrza. Kolorystyka pokoi oraz materiały wykończeniowe wykorzystane do aranżacji tworzą komfortową atmosferę. Dla miłośników wyjątkowego designu i efektownych wnętrz przygotowano pokoje luksusowe, łączące nowoczesność z oryginalną stylistyką starej willi. Całość utrzymano w nurcie art deco, będącym kwintesencją ekskluzywności i perfekcji w wykonaniu każdego detalu.

Platinum Palace Residence znajduje się w zacisznej, parkowej dzielnicy Poznania. Miejsce gwarantuje komfortowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnym łatwym i szybkim dostępie do dworca PKP i PKS, portu lotniczego Ławica oraz najważniejszych obiektów poznańskiego życia biznesowego i kulturalnego. Rezydencja oferuje również usługę concierge, spełnia tym samym wszelkie indywidualne życzenia gości.

Elegancka restauracja Platinum to atrakcyjne menu i klasyczny wystrój. Szef Kuchni Dominik Brodziak to przedstawiciel młodego pokolenia polskich mistrzów kuchni. W swojej pracy koncentruje się na tworzeniu nowych, wykwintnych dań według Modern Polish Cuisine opartych na połączeniu regionalnych składników i francuskich technik kulinarnych.

Bar to doskonałe miejsce dla każdego, kto na koniec dnia poszukuje chwili relaksu. Nastrojową atmosferę tworzą zaskakujące połączenia kolorów i komfortowe meble oraz szeroki wybór koktajli.

VIP Club to idealne miejsce na kameralne spotkania klubowe. Goście mogą wybierać spośród bogatej oferty winiarni, degustować szlachetne whisky i próbować najlepszych cygar.

Salę konferencyjną wyposażono w najnowocześniejszy sprzęt multimedialny i nagłośnieniowy, co w połączeniu z kameralną atmosferą daje doskonałe warunki do pracy.

Cennik:
Pokój luksusowy 1-osobowy: 509 zł
Pokój luksusowy 2-osobowy: 569 zł
Pokój nastrojowy 1-osobowy: 409 zł
Pokój nastrojowy 2-osobowy: 469 zł
Weekend: 399 zł
W cenę wliczone jest śniadanie.
http://www.platinumpalace.pl/poznan/residence

Platinum Palace Residence

Platinum Palace Residence

Platinum Palace Residence

Platinum Palace Residence

AW