Plastry na noc Biotherm

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 21-04-2007

Plastry na noc Biotherm Prawie każda z pań wie, jak ciężki do usunięcia bywa cellulit.  Uda, pośladki czy brzuch to miejsca szczególnie zagrożone "pomarańczową skórką". Jeśli jest ona widoczna gołym okiem, warto rozważyć silną, kofeinową kurację Biotherm.

Tajemnica  plastrów Celluli Intense Peel tkwi w tym, że swoją pracę wykonują one bez przerwy przez 8 godzin nocnych. Naukowcy udowodnili, że godzina 23 to najlepszy czas na początek intensywnych kuracji, gdyż mikrocyrkulacja osiąga wtedy swoje apogeum, a mięśnie przełączają się na wolniejszy, nocny tryb. Miłorząb japoński i skoncentrowane działanie kofeiny intensywnie spalają w tym czasie nagromadzony w ciągu dnia tłuszcz, a Biopeeling regeneruje i wygładza skórę. Plastry najlepiej przyklejać 2, 3 razy w tygodniu bezpośrednio na te miejsca, na których cellulit jest widoczny - uda, pośladki, brzuch.

Cena opakowania (6 saszetek po 21g każda) to 230 zł

Do kupienia w perfumeriach oferujących kosmetyki Biotherm.

AW

  • Pt., 19-12-2008 zielona_choinka
    stosuje te plasterki, choc nie mam problemow z widocznym i uporczywym cellulitem. faktycznie - sa boskie, uczucie chlodu i mrowienia jest wpaniale :) czysta przyjemnosc - polecam
    Odpowiedz Zgłoś
  • Wt., 16-02-2010 zindi
    Używałam plastrów, ale innej marki i niestety, ale po dość długim czasie nie było efektów. No może te są lepsze, ale teraz mam taki balsam VICHY CELLU DESTOCK, kupiłam na e-lek.pl w dwupaku w całkiem niezłej cenie i faktycznie to działa. Cellulit znika, skóra mi się wygładziła i jest delikatna.
    Odpowiedz Zgłoś
1 2