Pierwsza ślubna kolekcja Viktor & Rolf

5 Komentarzy
6 Zdjęć
Niedziela, 14-07-2013

Holenderski duet Viktor & Rolf zaprezentował swoją pierwszą ślubną kolekcję. Niewielka linia obejmuje sześć oryginalnych sylwetek.

Projektanci słyną z awangardowych krawieckich rozwiązań. I choć ślubne projekty nie są tak teatralne jak niektóre propozycje oglądane na pokazach regularnych kolekcji Viktor & Rolf, nie jest to oferta dla tradycjonalistek. Krótkie sukienki z uroczymi falbankami, koszulowa mini z trenem, szykowny kombinezon i romantyczna, powłóczysta suknia z oryginalnym tyłem zdobionym dużymi kokardami zainteresują amatorki nietypowych ślubnych rozwiązań. 

Zobacz również: Viktor & Rolf wracają do haute couture.

AW

 • Wt., 16-07-2013 Gość
  Okropna
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 16-07-2013 Mgs
  Jedyne co im sie udało to perfumy.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 03-08-2013 swiss replica watches
  Assuming that you've determined that you do have what it takes to own a small business, allow us to help take the next step and dive in. You can find as many compelling reasons why you should not own a business as you can find reasons why you should. In the following section, we present many of these reasons.[url=http://www.watchestore-uk.co.uk… replica[/url]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 04-08-2013 Gość
  Dzisiaj rano skończyła mi się kasa na koncie, wszedłem w te darmowe doładowania co tak reklamują, od początku myślałem że to ściema a jednak NIE !! :)
  Dostałem DRUGIE DARMOWE DOŁADOWANIE !.STRONA ---> http://yuarel.com/darmowe2dolad…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-09-2013 Gość
  Pierwsza i oby ostatnia
  Odpowiedz Zgłoś