Pierścionek Yes

Tagi: pierścionek, Yes
24 Komentarze
1 Zdjęcie
Środa, 25-10-2006

Pierścionek YesZłoty pierścionek Yes w kształcie obrączki, ozdobiony diamentami i szafirami o chłodnej, przytłumionej barwie. Na uwagę zasługują tu zwłaszcza prostokątne szafiry - kamienie cenione głównie za bogactwo odcieni.

Najbardziej pożądanym i cenionym kolorem szafiru jest chabrowy, uszlachetniony subtelną domieszką purpury. Odcienie szafiru wahają się od ciemnej barwy niebieskiej do chłodnej lodowo-niebieskiej, od lazuru, przez jasny, wesoły błękit nieba, aż do zielonkawo-niebieskiego koloru wody. Obok brylantu to najczęściej wybierany kamień szlachetny w pierścionku zaręczynowym.

Cena: 799 zł, do kupienia tu:

http://www.sklep.yes.com.pl/produkt/0468.php?kat=30&podzial=1

MT

 • Sob., 28-10-2006 Kusicielka
  przesliczny chyba sobie taki kupie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 28-10-2006 Kusicielka
  przesliczny chyba sobie taki kupie
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 06-03-2009 gość
  ja też bym powiedziała yes' :) Pierścionki zaręczynowe powinny być ze złota, jakoś nie za bardzo pasuje mi białe złoto albo srebro. Jak już się zaręczać to pierścionek powinien być porządny.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-03-2009 gość
  śliczny pierścionek. chociaż ja wolę białe złoto. piękny jest MODEL 1593W10 Pierścionek Yes z brylanem
  Rozalindaa (Środa, 25-10-2006) napisał:  dostałam bardzo podobny na zaręczyny d Ukochanego. mój ma kilka brylantów i mieszanke białego i żoltego złota. przesliczny, dzięki kształtowi jest wygodny i nie zaciąga ciuchów.. a znajomi w pierwszej chwili pytają czy juz jestesmy po ślubie.... (bo pierscionek przypomina obrączkę). kupioy w YES. POLECAM !!!! p.s mogłi by tylko zmienić pudełęczka w ktorych daja biżuterie... papierowe sa beznadziejne..w APARcie to dbaja o klienta!


  ale trzeba przyznać że pierścionki Yes są ładniejsze, o wiele bardziej delikatne.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3