Piękne inspiracje: stylowe przyjęcie na Halloween

2 Komentarze
72 Zdjęcia
Sobota, 27-10-2012

Coraz częściej organizujemy halloweenowe imprezy. By nie popaść w kiczowatą pomarańczowo-czarną estetykę warto poszukać bardziej wyrafinowanych i szykownych pomysłów, aby nasi goście nie mieli złudzeń, że nie uczestniczą w kinder balu.

Oto kilka podpowiedzi:

Oświetlenie

Najbardziej popularnym źródłem światła podczas halloweenowego party są oczywiście świece. Ustawione na srebrnych lub czarnych świecznikach świetnie podkreślą mroczną atmosferę święta. Można także wykorzystać małe lampiony z napisami w gotyckim stylu.

Błyszczące dekoracje

Pająki, czaszki i inne „straszące” atrybuty nie muszą być kiczowate i tandetne. Wystarczy brokat lub kilka połyskujących szlachetnym złotem lub srebrem naklejanych ozdób, by zamienić je w wyrafinowane i oryginalne dekoracje.

Dynie

Pomarańczowe dynie poddajemy tuningowi. Uzdolnieni manualnie mogą narysować czarne sylwetki, przyozdobić warzywo koronką lub aksamitem. Zwolennicy prostych rozwiązań mogą pomalować dynię na dowolny kolor albo ponabijać w nią złote pinezki. 

Ozdoby drzwi

By wprawić gości w odpowiedni nastrój już od wejścia, warto udekorować drzwi fantazyjnym wiankiem. Można postawić na glamourowy róż w połączeniu z czernią lub fioletowe pióra, którym nigdy nie bark elegancji. Delikatne i subtelne materiały z mocnym kolorystycznym akcentem wprowadzą w prawdziwe mroczny klimat.

MB