Perfumy Cirrus Amouage

Tagi: perfumy, Amouage
12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Środa, 20-09-2006

Perfumy Cirrus Amouage
Cirrus inspirowany jest przez zwiewne kryształowo-lodowe chmury szybko przemierzające górne warstwy atmosfery, które użyczyły nazwy i charakteru najnowszej kompozycji Amouage.

Zapach jest chłodny, spokojny i majestatyczny. Łączą się w nim aromaty cytrusowe, zapachy zielonego jabłka i czarnej porzeczki, świeże aromaty mokrych kwiatów i zmysłowa nuta piżma, drogocennych drzew i złotej ambry.

Amouage to spełnione marzenie szejka Omanu Sayyida Hamada bin Hamouda, który zapragnął przywrócić światu arabską sztukę perfumeryjną. Koszty nie miały znaczenia. Szejk wybrał najlepszego perfumiarza na świecie Guya Roberta i polecił mu stworzyć zapach, z którym nie mógłby się równać żaden inny. Takie były początki Amouage - najcenniejszych perfum świata. Każdy nowy zapach Amouage to wydarzenie w świecie luksusowych kosmetyków.

Od ponad dwóch lat zapachy Amouage dostępne są w perfumeriach Quality Missala. Można je także kupić w partnerskich perfumeriach Quality’s Choice. Flakon 75 ml Amouage Cirrus kosztuje 580 zł. Co ciekawe, do końca roku zapach będzie dostępny tylko na Bliskim Wschodzie i w Polsce. Do pozostałych krajów Europy i Ameryki Północnej zostanie wprowadzony po Nowym Roku.

www.PerfumeriaQuality.pl

AMG

  • Wt., 16-02-2010 Ekstrawagancja
    Wasze wypowiedzi Sa tak bardzo plytkie.AMOUAGE perfume to perfumy luksusu na ktory wy nie mozecie sobie pozwolic,stad tak puste wypowiedzi.Cena AMOUAGE jest od 500zl do ponad 1000zl. Amouage posiada 6 roznych zapachow : Gold,Dia,Reflection,Jubilation 25,Epic,Lyric.Niektore Sa mocne I nie koniecznie piekne ale np Dia jest wspanialym delikatnym zapachem ktory dlugo sie utrzymuje na skorze.Wiem bo sama je uzywam!Amouage Dia kosztuje 170GBP.Polecam!!!
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 03-03-2010 miro
    rewelacja,kobiety uwielbiają ten zapach
    Odpowiedz Zgłoś
1 2