Onkyo DV-SP504E

3 Komentarze
1 Zdjęcie
Piątek, 24-11-2006

Onkyo DV-SP504E

Uniwersalny odtwarzacz DVD Onkyo DV-SP504E wnosi w świat kina domowego rozwiązania poprawiające jakość brzmienia, takie jak Direct Digital Path oraz Vector Linear Shaping Circuitry (VLSC).

Pierwsze z nich, Direct Digital Path, to rozwiązanie stosowane przez Onkyo w droższych modelach, polegające na doprowadzeniu sygnału w postaci cyfrowej bezpośrednio z toru odczytu do wyjściowych gniazd cyfrowych.

Drugie rozwiązanie czyli VLSC to forma filtra analogowego, który wydobywa czystą muzykę z jej już zdekodowanej, ale jeszcze cyfrowej formy. Obwód z wielką prędkością dodaje do siebie wektory napięcia, które powstają w wyniku odzwierciedlenia zmian jakie następują po odczycie dwóch sąsiednich próbek cyfrowych.

Cena: 1 700 zł, do kupienia tu:  http://www.maxaudio.pl/sklep/artykul/id/17500

Więcej szczegółów tu: http://www.eic.com.pl/pokaz/karta/id/17500

MW

 • Sob., 25-11-2006 Twiete
  P I E R W S Z Y
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 25-11-2006 gość
  B U A H A H A H A
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 28-11-2006 kazadoom
  jeszcze nie zdarzyło mi się by zadowoliło mnie jakieś urządzenie, do dziś. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Eleganckie wykończenie, intuicyjna obsługa, żę nawet mój pies nauczyłby się obsługi. Podłączam wszystko co chce. Gram na dość drogich kolumnach i wzmacniaczu, więc nieco jestem zmanierowany poszukiwaniem dobrego dzwięku. Już więcej nie szukam, ja już mam.
  Odpowiedz Zgłoś