Okulary przeciwsłoneczne Oakley Nanowire

12 Komentarzy
3 Zdjęcia
Środa, 25-07-2007

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Nanowire

Firma Oakley znana jest m.in. ze wysokiej jakości polaryzacyjnych okularów przeciwsłonecznych. Ale jeśli wydaje się wam, że wszystkie polaryzacyjne okulary są takie same, najpierw przyjrzyjcie się modelowi Nanowire.

Te bardzo lekkie okulary w tytanowej oprawce pojawiły się na rynku niedawno. Metal bardzo dobrze dopasowuje się do głowy właściciela i zapamiętuje ten kształt. Polaryzacyjne okulary Oakley Nanowire 1.0, 2.0 i 3.0 mają soczewki pokryte specjalną powłoką, na której nie osiada woda, tłuszcz ani kurz. Wraz z okularami dostajemy twarde etui i specjalną szmatkę do czyszczenia.

Cena: $300 (około 870 zł)

http://oakley.com

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Nanowire

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Nanowire


 

MW

 • Pt., 28-11-2008 Al€X
  Najbardziej odpowiednie Oakley'e, o ile w kwestii okularów przeciwsłonecznych coś takiego w ogóle istnieje, to Nanowire 4.0(z polaryzacją). Najnowocześniejsza technologia, elegancki kształt szkieł, najlepsze materiały(tytan) i uniwersalna(elegancka ale też sportowa) oprawka. Mistrzostwo świata! Inne okulary, to jak np. iBook'czki które żałośnie próbują naśladować sprzęt z najwyższej półki choćby Sony Vaio... Ludzie znający się na rzeczy nie wybierają Toma Forda, czy Gucci'ego tylko Oakley'a. Zazdrość pozostawiając innym;) którym wydaje się że noszą luksusowe szkiełka i mają styl. Pozdrawiam wielbicieli Oakley’a! Przewaga dzięki technice…
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 27-03-2010 gość
  e tam zamiast takich wynalazkow wole normalne soczewki

  www.optiva.pl
  Odpowiedz Zgłoś
1 2