Obrączki ślubne Krzysztof Roszkiewicz

59 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 10-02-2009

Obrączki ślubne Krzysztof Roszkiewicz

Obrączki ślubne zaprojektowane i wykonane przez Krzysztofa Roszkiewicza zdecydowanie różnią się od tych, które spotykamy na co dzień.

Ich kształt jest nietypowy - zamiast tradycyjnych obręczy artysta nadał im formę kwadratów. Wykonano je ze szczotkowanego, ciekawie obrobionego złota próby 585 (14 kt). Są intrygujące ,ale mogą wydawać się niewygodne, dlatego każde zamówienie realizowane będzie indywidualnie, dopiero po precyzyjnym określeniu rozmiaru.

Cena: 1 990 złotych, do kupienia w internetowym sklepie jubilerskim Zero925.

MO

 • Śr., 11-02-2009 gość
  rwn artysta(?)roszkiewicz niech sprobuje jeden dzień nosić na palcu te kwadraty.Ani to mądry pomysł, ani ładny , po prostu chała
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  sugerujac sie zdjeciem przeczytalam najpierw RAMKI ŚLUBNE :D
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 l. gwiazdeczka
  gość (Wtorek, 10-02-2009) napisał:  No, na pewno są bardzo wygodne w noszeniu ;/ Poza tym brzydkie


  właśnie! jak już chcą robić bardzo oryginalną i alternatywną biżuterię, to niech będzie chociaż ładna. btw-kto to jest ten Roszkiewicz?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  gość (Wtorek, 10-02-2009) napisał:  Ciekawe. Jakkolwiek wygoda może być problemem.Dyskusyjna jest też symbolika kwadratowych obrączek.


  Dokładnie o tym samym pomyślałam. Do czego ma się symbolicznie odwoływać ten kształt?
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 szatanski pomiot
  ja bym to chcial taka kierownice w aucie;p
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  w życiu bym się na takie nie zdecydowała, lubię ekstrawagancję, ale obrączki muszą być tradycyjne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  a ja poprosze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  Może ktoś ma kwadratowe palce ,ale ja nie skorzystam raczej :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  gość (Środa, 11-02-2009) napisał:  Ludzie, jak ja czytam wasze komentarze to mi się śmiać chce, w zasadzie w każdym poście narzekacie, nic wam się nie podoba, nic nie jest lux, nic nie jest "na wasz poziom". Jak dla mnie to jesteście bandą zakompleksionych dzieciaków, którym mama robi niesmaczne kanapki do szkoły, a nie ludźmi żyjącymi na "jakimś" poziomie, dla których ta strona to forma releksu i dowiedzenia się o czymś nowym. Nie wiem czego teraz w gimnazjach uczą, ale myślę że wam przydałoby się troszkę samokrytyki.P.s obrączki cudowne:)  No tak wrzucanie wszystkich do jednego worka raczej nie świadczy o inteligencji , te szpanowanie "fajnymi" tekstami raczej też nie :) Hehh
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-02-2009 gość
  ehe wielcy znawcy sie znaleźli.... w Orsay można kupić identyczne obrączki tylko "srebrne" z czego jedna jest z satynowego srebra z oczkiem druga gładka bez ozdób i mierzyłam dla zaspokojenia ciekawości (tego samego dnia w którym pokazał się ten news akurat je znalazłam) i wiecie co? Wcale nie wydają się być niewygodne, łatwo wchodzą na palec, same się nie zsuwają i nie klinują sie przy próbie zdejmowania wiec nie pier.... za przeproszeniem tylko najpierw sprawdźcie. A jak sie komus to nie podoba to szanuję jego zdanie, tylko trzeba je umieć wyrazić a nie obrażać wszystkich dookołą, portal, projektanta i co może tego co walcował to złoto też obraźcie!
  Odpowiedz Zgłoś
2 3 4 5 6