Nutridivine Decleor

4 Komentarze
1 Zdjęcie
Czwartek, 02-12-2010

Nutridivine Decleor

Nutridivine, czyli krem intensywnie odżywiający do skóry bardzo suchej i narażonej na ekstremalne warunki klimatyczne, to kosmetyk oferujący skórze poczwórne działanie w zakresie: intensywnego uwodnienia, głębokiego odżywienia, przywrócenia równowagi i ochrony.

W jego składzie znalazły się wyciągi ze „słodkiego liścia” (stewii), z bratka trójbarwnego, z solirodu zielnego, żel z baobabu afrykańskiego, lipidy z bawełny, olej z nasion czarnej porzeczki (omega 3 i 6), wyciąg z kasztanowca, wierzby (kwas salicylowy), pigment Soft Focus, białka z nasion moringa, polifenole z sosny i winogron oraz olejki eteryczne z mirry, bodziszka i arcydzięgiela.

Cena: 192 zł (50 ml)

Do kupienia w autoryzowanych perfumeriach.

AG

 • Czw., 02-12-2010 gość
  Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 02-12-2010 gość
  Zapewne ten krem przywraca także rozsądek, dzięki któremu łatwo stwierdzic, że naskórek jest barierą ochronną i mało co przez niego przenika
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-12-2010 gość
  Zapraszamy na wyjątkową stronę www.swiatwenus.pl Miejsce tworzone przez kobiety dla kobiet.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 03-12-2010 gość
  Jeśli chodzi o pielęgncję - krem działa tylko powierzchownie. I Jego działanie jest krótkotrwałe. Zastanawiasz się dlaczego nowy krem, podkład nie przyniósł oczekiwanych efektów lub zadziałał, ale na krótko?
  Czy chciałabyś uzyskać efekt „GLOW” na twarzy ? Odżywić komórki skóry ? Rozjaśnić ją i wygładzić ?
  Zapraszam Cie do odwiedzenia Instytutu Urody Idealist w Warszawie - tam zabiegi pielegnacyjne i mikrodermabrazja działają cuda więcej na www.idealist.waw.pl
  Odpowiedz Zgłoś