Nowy telewizor LCD Full HD Panasonic

12 Komentarzy
1 Zdjęcie
Wtorek, 23-10-2007

Nowy telewizor LCD Full HD Panasonic

Panasonic wprowadza nowy panoramiczny telewizor LCD o przekątnej 37 cali.

Najnowszy telewizor LCD Panasonic z serii VIERA wyposażono w zaawansowany technologicznie panel Full HD IPS Alpha (In-Plane Switching Alpha), który zapewnia szeroki, 178-stopniowy kąt widzenia i gwarantuje doskonały obraz nawet pod ostrym kątem. Teraz każdy widz znajdujący się w pokoju może cieszyć się doskonałym obrazem – jego dynamiką, czystymi i żywymi kolorami i imponującą głębią.

Telewizor wyposażony jest w szereg funkcji podnoszących komfort użytkowania, m.in. ceniony przez użytkowników interfejs VIERA Link, który dzięki dwóm złączom HDMI umożliwia komunikację z innymi urządzeniami audio-video. Połączone w ten sposób urządzenia, np. odtwarzacz DVD lub Blu-ray, można obsługiwać przy pomocy jednego pilota. Telewizor ten obsługuje również karty pamięci SDHC (HD-JPEG), co pozwala na łatwą prezentację zdjęć i sekwencji video bez konieczności podłączania do telewizora aparatu czy kamery.

Cena: 6 199 zł

www.panasonic.pl

MWW

  • Wt., 08-07-2008 gość
    W sumie telewizor nie jest brzydki ale ja mam scarlet i jakoś bardziej mi się podoba no i ma w sumie lepsze parametry o ile dobrze pamiętam
    Odpowiedz Zgłoś
  • Śr., 27-08-2008 gość
    ładniejszy dizajn ma LG,a w szczególności seria Scarlet
    Odpowiedz Zgłoś
1 2