Nowy Mitsubishi Outlander

4 Komentarze
6 Zdjęć
Wtorek, 17-11-2009

Nowy Mitsubishi Outlander

W niecałe trzy lata po wejściu na rynek, Outlander przeszedł lifting.

Co ciekawe, Polska jest pierwszym krajem Starego Kontynentu, w którym zadebiutuje nowy Outlander – a to z uwagi na ogromną popularność tego modelu. Od stycznia do października 2009 roku sprzedano 2 394 takie auta, co stanowi prawie 12% wszystkich pojazdów z tego segmentu.

To, co najbardziej rzuca się w oczy, to zupełnie nowa stylistyka przedniej części (całkowicie nowe przetłoczenia i słupki A) z charakterystyczną osłoną chłodnicy Jet Fighter + nowe tylne zderzaki. Samochód wydłużył się o 2.5 cm, poprawiła się też jego aerodynamika. Na liście wyposażenia pojawiły się też reflektory biksenonowe z systemem adaptacyjnym, doświetlającym zakręty AFS, system wspomagania ruszania na wzniesieniu HAS (Hill Start Assist), system sygnalizowania awaryjnego hamowania ESS, ulepszony system audio Rockford Fosgate (z 650 W do 710 W) oraz ulepszony elektroniczny system pełnej kontroli pojazdu ETACS (Electronic Total Automobile Control System).

W Polsce nowy Outlander jest obecnie dostępny z wysokoprężnym silnikiem 2.0 DID i 6-biegową manualną skrzynią biegów. Już w pierwszym kwartale 2010 roku w ofercie pojawią się kolejne wersje – z nową benzynową 2-litrową jednostką napędową, napędem na 1 oś i 5-biegową manualną skrzynią biegów oraz 6-biegową CVT, z benzynowym silnikiem 2.4 z przekładnią CVT oraz z turbodoładowanym silnikiem wysokoprężnym 2.2 DID i dwusprzęgłową skrzynią biegów TC-SST.

Cena: od 102 990 zł do 130 990 zł

http://www.mitsubishi.pl

Nowy Mitsubishi Outlander

Nowy Mitsubishi Outlander

Nowy Mitsubishi Outlander

Nowy Mitsubishi Outlander

Nowy Mitsubishi Outlander

MWW

 • Wt., 17-11-2009 gość
  jak moja toyota rav4. kopiarze
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 17-11-2009 gość
  tak, wnetrze identyczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 18-11-2009 gość
  Zewnetrze Toyka tez ma podobne, tyle ze lepsze. Ale to nie lux (mimo ze sama jezdze Toyką). Lux to tak jak mowisz, Porsche (choc suvy Porsche do mnie nie przemawiaja), ostatnio widzialam tez 4x4 Cadillaca i ten widok mocno mnie poruszyl ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 20-04-2010 gość
  co wy pierdo....licie Toyota Rav4 jest w cholere mniejsza od Mitsubishi.
  Odpowiedz Zgłoś