Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

22 Komentarze
6 Zdjęć
Wtorek, 03-04-2007

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

Panasonic wprowadza na polski rynek nową linię płaskich telewizorów VIERA.

W pierwszej połowie 2007 r. Panasonic wprowadzi na rynek 6 modeli z nowej linii telewizorów plazmowych. Wśród nich znajdą się trzy telewizory o przekątnej 50 cali (w tym jeden full-HD), dwa 42-calowe oraz jeden 37-calowy.

W celu zapewnienia jak najwyższej jakości obrazu w nowych telewizorach plazmowych HD-Ready zastosowano oryginalną technologię Panasonic V-Real II. Model Full-HD wyposażony jest natomiast w technologię V-Real Pro II, która gwarantuje jeszcze głębszą czerń, bardzo drobną gradację oraz ostre obrazy wyróżniające się niezwykłą szczegółowością, nawet podczas projekcji na dużych ekranach. Debiutujące właśnie V-Real II i V-Real Pro II powstały na drodze udoskonalania systemu V-Real.

Nowe telewizory plazmowe VIERA zostały wyposażone są w gniazdo na karty pamięci SDHC, które sprawdza się przy odczycie kart o dużych pojemnościach. Dodatkowo, model telewizora plazmowego z serii PY700 jest kompatybilny ze standardem nowej generacji AVCHD, który pozwala cieszyć się filmami zrealizowanymi kamerami HD.

Nowa linia telewizorów LCD obejmie także 6 nowych modeli - trzy 32-calowe, dwa 26-calowe oraz jeden 20-calowy. Producent udoskonalił głębię czerni, gradację odcieni oraz dynamikę obrazu. Dzięki systemowi Clear Picture, nowe telewizory LCD zapewniają czyste, pełne ekspresji obrazy z żywymi kolorami i imponującą głębią.

Przy tworzeniu nowej linii telewizorów ciekłokrystalicznych VIERA również wykorzystano zaawansowaną technologię V-Real II. Ponadto, panele IPS Alpha (In-Plane-Switching Alpha) zastosowane w serii LX700 i LX70 telewizorów Panasonic VIERA LCD zapewniają szeroki kąt widzenia i gwarantują dobry obraz pod każdym kątem, w pionie i poziomie.

Dokładne ceny nie są znane, ale można spodziewać się, że telewizory plazmowe kosztować będą ponad 10 000 zł, a LCD około 3 000 - 6 000 zł w zależności od przekątnej ekranu.

http://www.panasonic.pl

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

Nowe telewizory plazmowe i LCD Panasonic

MW

 • Wt., 03-04-2007 ZDRASTWUJTIE WIERA :)
  CO ZA PAJACE PRACUJA U NICH W MARKETINGU! :) RUSKA NAZWA DLA TELEWIZORA
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 03-04-2007 Kubak1988
  Nie no super te telewizory, ale jest jedno ALE. Gdzie podzialy sie kable?? Mam TV LCD zawieszony na ścianie i masakra.
  -zasilanie
  -playstation (component+audio), więc gruba tasma
  -kabel do kompa (gruuby)
  -chinch wyjścia na dźwięk
  -kabel HD

  Jak TV wisi normalnie, to ten pęk kabli wygląda paskudnie, można wsadzić je w rurę i coś postawić, ale to też nie do końca zalatwia sprawę.
  Żeby to pochować najlepiej kupić plyte drewniana/mdf, wieksza od TV, przywiescic na scianie z odstepem z 4cm, na to uchwyt to LDC, pod uchwytem wywiercic podluzna dziure, upchac tam kable. Dobrze, zeby ta plyta stykala sie z meblami, bo wtedy nie bedzie widac kabli. Ewentualnie mozna podswietlic plyte od tylu wężem świetlnym, albo jarzeniowkami :). Fajny efekt.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2007 gość
  mam identyczny taki jak na drugim zdjęciu,narazie sie dobrze sprawuje,ale zgadzam sie z innymi w tym ze wazne jest to co jeszcze ogląda sie w telewizji.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2007 precious
  przecietne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2007 gość
  mnie sie podoba :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2007 Sajmonus
  Funkcjonalny ,ergonomiczny ale za drogi jak na polską kieszeń :) tak fajny , wypasiony :) rzekłbym...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2007 gość
  A niby co mają pokazywać. Może mordy tych przygłupów z PiSu lub LPR albo może papierosa (JP2). Rzygać sie chce od tych fałszywych pysków nie wyłączając papierosa.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-04-2007 Cytrusowa__
  Gustowne ;)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-04-2007 agap
  chyba na odwrót z tymi cenami, bo to lcd sa drozsze od plazmy. Przynajmniej kiedy ja kupywalm telewizor miesiac temu tak bylo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 05-04-2007 gość
  moja siostra która mieszka w Australii ma identyczny ! nawet jest fajny ale mósi stać w wieeeeelkich pokojach inaczej traci swój urok i staje sie zbyt zadużym telewizorem...
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3