Nowe miejsca: Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club

5 Komentarzy
7 Zdjęć
Sobota, 07-07-2012

35 kilometrów od Warszawy otwarty został malowniczo położony, czterogwiazdkowy hotel Sobienie Królewskie. Hotel powstał w zmodernizowanym kompleksie XIX-wiecznego Pałacu Jezierskich.

Do dyspozycji gości jest 79 pokoi i 8 apartamentów, restauracja z oranżerią, kawiarnia, multimedialne sale konferencyjne oraz sala balowa. W najbliższym czasie otwarta zostanie również strefa Wellness&Spa, kryte korty tenisowe oraz stadnina koni. Starannie zorganizowane wnętrza pozwalają poczuć klimat epoki, gwarantując jednocześnie komfort czterogwiazdkowego hotelu.

Cały kompleks składa się z sześciu budynków: pałacu, hotelu, wozowni, oficyny, karczmy i sali królewskiej. Wokół rozciąga się piękny, 9-hektarowy park. Hotel sąsiaduje z 18-dołkowym polem golfowym i lądowiskiem samolotów turystycznych.

http://www.hotelsobienie.pl

AW

 • Niedz., 08-07-2012 stara bogata krakowianka
  ohydny kicz, pseudopałacyk ze styropianu...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 08-07-2012 Olo
  Biednie! Powinna być w holu jakaś kamieniarka... Styropian i tyle
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-07-2012 Gość
  Wyjątkowe wnetrza.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 12-07-2012 Gość
  Piękna klasyczna architektura, ponadczasowa jak i same wnętrza - jak z bajki, bez pseudo. Kolorystycznie może troszkę zbyt stonowane, ale to rzecz gustu. Ja wolę nieco odważniejsze kolory jak tu - http://www.palace-pobierowo.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 27-07-2012 Gość
  Kojarzy mi się z ...lodziarnią. W każdym bądź razie... chłodno.
  Odpowiedz Zgłoś