Nosidełko Miracle BabyBjorn Air: zawsze blisko mamy

9 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 12-12-2011

Zaspokajanie poczucia bliskości to jeden z podstawowych obowiązków i przywilejów młodego rodzica. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz  budować więź z dzieckiem non stop, bez konieczności wybierania pomiędzy byciem z maluszkiem a realizacją pozostałych aktywności. Nosidełko Miracle BabyBjorn Air doskonale sprawdza się w każdych warunkach i w każdej przestrzeni. Ty masz dziecko zawsze blisko siebie, a maluch, czując mamę blisko, jest spokojniejszy i niezestresowany.

Nosidełko zostało wykonane z oddychającej siatki 3D, która sprawia, że wilgoć i ciepło są odprowadzane z dala od ciała. Nowoczesny system nośny z regulowanym, ergonomicznym pasem biodrowym pozwala dowolnie przenosić ciężar ciała malucha na biodra lub ramiona, dzięki czemu rodzic może przyjąć najwygodniejszą dla siebie pozycję. Nosidełko daje możliwość noszenia dziecka zwróconego zarówno przodem jak i tyłem do opiekuna. Z dobrodziejstw nosidełka Miracle BabyBjorn Air mogą korzystać dzieci od pierwszych dni życia, których waga urodzeniowa przekracza 3,5 kg.

Cena: 557 zł. Kupisz w sklepie www.babymama.pl.

MJ

 • Wt., 13-12-2011 Gość
  To bardzo niezdrowe nosidełko. I można tylko zrobić dziecku krzywdę - cały jego ciężar utrzymuje to nosidełko w jego kroku. Lepiej omijać coś takiego szerokim łukiem.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 Gość
  wisidło:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 Gość
  To jest luksus? Kto to kwalifikuje? Toż to śmieć jest! Wisiadło! Tylko krzywdę dziecku można tym zrobić...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 13-12-2011 gość
  Ja mam takie nosidło i moje dziecko jest tak zadowolone jak to na zdjęciu
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 14-12-2011 mamakamelama
  a potem male czlonki...sory...nie polecam
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-12-2011 Gość
  Baby bjorn sprzedaje absolutny szmelc. Nie polecam. Nie chodzi o to czy dzieciak ma sie git tylko o jego budowe ciala - nosidlo musi byc na calej dlugosci szerokie by podtrzymywac plecy. Dziecko na powyzszych zdjeciach przechyla siemw rozne strony, no dajcie spokoj. Jak juz to polecam babyhawk. Sa idealne.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 15-12-2011 martitaa
  A nam właśnie to nosidło polecił nasz padiatra. a nie posądzam go o związki z firmą:)
  Mała nie ma żadnych problemów. i oby tak dalej:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pt., 16-12-2011 Gość
  ale shit! wisiadełko za taką kasę:(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 18-12-2011 Gość
  u nas się sprawdziło, dziecko ma poczuce bliskosci dzeki czemu w późniejszym okresie rozwoju ma zakodowane w głowie ze mama jest blsko i nic mu se nei stane,, na rozwój fizyczny dziecka ne wpłyneło ani trochę
  Odpowiedz Zgłoś