Nieruchomość dnia: Luksusowy dom na drzewie

4 Komentarze
6 Zdjęć
Sobota, 29-10-2011

Tym razem oferta nie do kupienia, a jedynie do wynajęcia. Dom zwany Golden Eagle Tree House zawieszony jest na masywnym, jednym z piękniejszych i najstarszych w okolicy dębie na wysokości 914 m n.p.m. w górach Blue Ridge Mountains w stanie Virginia w USA. Do użytku został oddany zaledwie kilka miesięcy temu, a pierwsi goście nocowali w nim latem 2011 roku. Dom składa się z luksusowo wykończonego i wyposażonego salonu, łazienki, kuchni i ogromnego tarasu pokrytego dębowym drewnem skąd można podziwiać wyjątkowe widoki. Wnętrze domu wykonane zostało z aromatycznego drewna cedrowego.

Właściciele zapewniają, że to nocleg tu to niezapomniane przeżycie i zapewne nie mylą się.

Za noc w Golden Eagle Tree House zapłacisz od $425 do $539 (czyli od 1 340 zł do 1 730 zł). Więcej informacji na stronie internetowej www.primland.com.

AWP

 • Sob., 29-10-2011 ANAKONDA
  Już nie raz mówiłem, że teoria Darwina w stosunku do Amerykanów przebiega w odwrotna stronę, Ludzie od zarania dziejów starali się zejść z drzew na ziemię, a oni odwrotnie. dom na drzewie to po prostu idiotyzm.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-10-2011 jon
  Tan dom nie jest zawieszony na dębie tylko stoi na słupach.Autorowi się coś pop.....ło.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 29-10-2011 Valmont
  Nie dla kaszalota. Zwaliłby się z owych 914 m n.p.m do samego oceanu... Co mogłoby być... dodatkową atrakcją. Niech więc spróbuje. Oczywiście na nasz koszt. W końcu głosujących durni nie brakowało...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 07-11-2011 ola
  Ciekawa ciepła propozycja ale raczej jako domek letniskowy i fanaberia a nie miejsce do życia na co dzień, Ja mam nadzieję że moim azylem już niedługo będzie dom na osiedlu villania pod Warszawą. W zeszły weekend wraz z mężem go oglądałam i zaparło mi dech w piersiach.
  Odpowiedz Zgłoś