Neoperfumeria GaliLu w Warszawie

3 Komentarze
3 Zdjęcia
Wtorek, 30-06-2009

Neoperfumeria GaliLu w Warszawie

Neoperfumeria GaliLu to interesujące miejsce, gdzie można kupić niezwykłe naturalne kosmetyki i poddać się wyjątkowym zabiegom na ich bazie. GaliLu powstało z fascynacji niszowymi produktami do pielęgnacji, które jego właścicielki przywoziły z zagranicznych podróży. Obecnie kosmetyki są tu przywożone m.in. z Anglii, Francji, Australii, Stanów Zjednoczonych, Portugalii i Skandynawii.

Produkty wyróżniają się wysoką jakością, są wyprodukowane ze szczególną troską o środowisko, czasem z zaawansowaną technologią. Neoperfumeria GaliLu jest idealnym miejscem dla zwolenniczek naturalnych kosmetyków. To właśnie tutaj można kupić m.in. perfumy używane przez Madonnę, a także produkty do pielęgnacji dla dzieci, których wielbicielką jest Gwyneth Paltrow.

Oprócz sklepu znajduje się tu również gabinet kosmetyczny, w którym można skorzystać z zabiegów na twarz i ciało na bazie kosmetyków Aromatherapy Associates, REN, ReVive, Dr Sebagh, Aesop i Refinery. Godny polecenia jest luksusowy zabieg odmładzający Intensite ReVive, który poprawia jędrność skóry, owal twarzy oraz wygładza zmarszczki. Jeśli natomiast ktoś poszukuje relaksu, może skorzystać z zabiegów Aromatherapy Associates z olejkami eterycznymi i masażami aromaterapeutycznymi.

Przykładowe ceny:
Zabieg Aromatherapy Associates ZEN na twarz - 220 zł
Peeling ciała Aromatherapy Associates - 160 zł
Zabieg Intensite ReVive: 300 zł

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej

Adres:
Neoperfumeria GaliLu
ul. Burakowska 5/7 Warszawa
tel: 0 22 828 39 00
e-mail: sklep@galilu.pl

Neoperfumeria GaliLu w Warszawie

Neoperfumeria GaliLu w Warszawie

AWP

 • Wt., 30-06-2009 gość
  Fajowy .... W Warszawie mają fajowe miejsca....
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 30-06-2009 gość
  kocham Galilu! sehr sehr schoen!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 11-08-2009 gość
  dobrze ze sufit jest tak wysoko, inaczej obsluga pokaleczylaby sobie nosy
  Odpowiedz Zgłoś