Mydło do golenia L'Occitane en Provence

14 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 24-05-2007

Mydło do golenia L'Occitane en Provence Kto dziś śpiewa przy goleniu? Kto używa brzytwy i pędzla? Komu starcza na to cierpliwości? Maszynki, żele i pianki są oczywiście bezcenne. Golenie jest proste i co najważniejsze szybkie. Tyle, że męskie salony fryzjerskie, długie, tradycyjne golenie przed lustrem miało swój urok i jakąś magię.

Jeśli któryś z panów zechce do rytuału powrócić, polecam prawdziwe mydło balwierskie L'Occitane. Wydajne mydło doskonale się pieni, nawilża i sprawia, że golenie brzytwą jest łatwe, i dokładne. Mydło zawiera pielęgnujące i łagodzące olejki oraz masło Shea. Po wszystkim pozostaje gładka, odżywiona skóra i dobre samopoczucie, że oto miało się swój udział w prawdziwie tradycyjnym, męskim rytuale.

Cena: 141 zł (100g)

Spis salonów L'Occitane dostępny jest tu.

Mydło do golenia L'Occitane en Provence

AW

 • Sob., 21-02-2009 Marek123
  Do golenia Tylko mydło !!! Reszta to namiastka.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 06-08-2009 gość
  Powiedzcie gdzie można kupić w Krakowie takie mydełko wilkinsona? konkretnie bo mam problemy ze znalezieniem :(
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 23-03-2010 gość
  Kiedyś używałem pianek jednak zdecydowanie mydła i kremy biją te pierwsze o głowę.Różnica jest kolosalna w jakości i komforcie golenia.Owszem pianka czy żel skraca czas tego zabiegu. Ale ten kto spróbuje golenia tradycyjnego maszynką na żyletkę lub brzytwą, zmiękczając zarost jak nasi dziadkowie ten nie wiem czy powróci do tych nowoczesnych metod.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 04-01-2012 gonzo
  niestety nawet tak szacowna marka jak Wilkinson zeszła na psy.Mydło w tygielku barwy niebieskiej nie jest tak dobre jak to,które miało czarny tygielek,obecnie nie do kupienia.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2