Moda na polskich projektantów w festiwalowym wydaniu

0 Komentarzy
2 Zdjęcia
Czwartek, 06-09-2012

Niebawem w Poznaniu spotkają się kreatorzy polskiej mody. W dniach 15-16 września odbędzie się Celebration Fashion Festival - impreza dla projektantów, stylistów i blogerów. Pokazom mody towarzyszyć będą wystawy fotografów mody oraz showroom. To kolejny krok w stronę promocji polskich projektantów.

Polska moda zatacza coraz szersze kręgi. Butiki rodzimych projektantów opanowują zaułki miast i internet. Blogerzy dzielą się stylizacjami, styliści dochodzą do głosu zarówno w mediach, jak i w życiu Polaków. Czy sytuacja polskich projektantów odzieży się poprawia? Zdaje się, że tak - wśród miłośników mody znajdzie się wielu zwolenników ubrań od kreatorów z naszego podwórka. To dla nich organizowany jest właśnie Celebration Fashion Festival.

W centrum Poznania odbędą się pokazy mody przygotowane przez blogerów, młodych projektantów oraz tych, którzy zdążyli już wyrobić sobie markę. I tak w jednym szeregu staną np. młoda, pochodząca z Łodzi, projektantka Patrycja Plesiak (www.patrycjaplesiak.com), dziewczyny z Pure Style Seeker (www.purestyleseeker.blogspot.com) czy Mariusz Brzeziński (www.facebook.com/mariuszbrzeznski.fd), który obok Gosi Baczyńskiej i Bohoboco został zaproszony przez Ambasadora Polski w Paryżu do udziału w kalendarzu na 2012 rok.

Podczas festiwalu będzie można też obejrzeć zdjęcia Pauliny Kani „Pamiętaj o samokontroli” promujące jednocześnie kampanię Ilony Felicjańskiej. Projektanci swoje najnowsze kolekcje wystawią w specjalnie przygotowanym na tę imprezie showroomie.

Pierwszego dnia wydarzenia festiwalowe odbędą się Platinum Palace Residence. Szczegółowy program imprezy można znaleźć TU . Drugiego dnia impreza przeniesie się na plac Wolności.

MM