Mleczne biurko

Tagi: dom, meble, biurko, Milk
21 Komentarzy
6 Zdjęć
Czwartek, 22-02-2007

Mleczne biurko
 Proste i nowoczesne biurko, które aż prosi się o Maca.

Milk Desk - projekt Duńczyka Sorena Kjaera - jest przystosowane do potrzeb osób pracujących na komputerach. Duży blat o wymiarach 140 x 80 cm kryje liczne schowki, które można zmienić np. na pudełko na ołówki, czy kosz na śmieci. Ponadto zadbano o miejsce na okablowanie. Elektryczny silniczek zamontowany w nodze może ją wydłużyć lub skrócić, w zależności od potrzeb pracującej przy biurku osoby.

Biurko wykonywane jest tylko na zamówienie i wtedy też ustalana jest cena.

www.milk.dk

Mleczne biurko

Mleczne biurko

Mleczne biurko

Mleczne biurko

Mleczne biurko

MW

 • Czw., 22-02-2007 gość
  nie przemawia do mnie. nie napisali z jakiego materialu wykonane - na pierwszy rzut oka wyglada na plastik. ciekawe czy jest stabilne. blaty wydaje sie byc z potezny przy tej nozce i podstawce. ciekawe jak wyglada na zywo.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 RA A-Z
  Jak dla mnie to blat za waski wygodne są od minimum 1,8 m inaczej co chwilę coś przestawiamy i się gnieciemy. Nie wiem po co osobie pracującej na kompie pudełko na ołowki.? blat sprawia wrażenie zimnego w dotyku-może być to niezdrowe. Niepotrzebna jest ta podstawa-noga w którą ciągle będziemy kopać nogą- powinna być dyskretnie przymocowana na stałe do podłogi (myślę że blat jest na konstrukcji stalowej bo by mnie coś trafiało jakby się kiwał,lub uginał)Wadą tych schowków że będą się w nich gromadzić śmieci trudne do usunięcia oraz do niektórych dalej położonych schowków trzeba będzie wstać z krzesła-może i dobrze trochę ruchu nie zaszkodzi. .Zamiast elektrycznie przesuwanej nogi warto by dać elektrycznie przesuwane szuflady z jednym otworem w zasięgu ręki to by był prosty deasign !
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 Dark woman
  mmm a mnie sie podoba
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 arg
  Wizualnie extra, ergonomia - nie wiem
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 luxus
  jeżeli chodzi o linię i sam pomysł to super
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 dada
  RA A-Z (Czwartek, 22-02-2007) napisał:  Jak dla mnie to blat za waski wygodne są od minimum 1,8 m inaczej co chwilę coś przestawiamy i się gnieciemy. Nie wiem po co osobie pracującej na kompie pudełko na ołowki.? blat sprawia wrażenie zimnego w dotyku-może być to niezdrowe. Niepotrzebna jest ta podstawa-noga w którą ciągle będziemy kopać nogą- powinna być dyskretnie przymocowana na stałe do podłogi (myślę że blat jest na konstrukcji stalowej bo by mnie coś trafiało jakby się kiwał,lub uginał)Wadą tych schowków że będą się w nich gromadzić śmieci trudne do usunięcia oraz do niektórych dalej położonych schowków trzeba będzie wstać z krzesła-może i dobrze trochę ruchu nie zaszkodzi. .Zamiast elektrycznie przesuwanej nogi warto by dać elektrycznie przesuwane szuflady z jednym otworem w zasięgu ręki to by był prosty deasign !


  o zgrozo!!Co to za komentarz??Po co komu pudełko na ołówki?A co ty masz w domu biurko pod kompa i osobne 5 biurek do innych rzeczy??HALO!!Wstawac do dalszych schowkow?Podobno blat jest za mały dla ciebie wiec spokojnie bys sięgnął!! Śmieci?Biedaku,razem z blatem dostaniesz kupon na odkurzacz!! No i tak,najlepiej przykrecic stol do podłogi,niszcząc ją, a jak będziesz chciał go przestawić o 20 cm to zrobisz kolejne dziury w np panelach!boshe, geniuszu.Chyba do ciebie sie zwroce jak bede urządzać mieszkanie! I can't wait :/
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 LUX
  jak dla mnie zbyt minimalistyczne
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 Sophia_
  A mi sie bardzo podoba ;]
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 gość
  a do mnie jak najbardziej przemawia, zadko zdaza sie ze mi sie tutaj podoba, ale te biurko jest jak najbardziej ok...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 22-02-2007 Kors
  Jak dla mnie pelnia szczescia. Jako staly uzytkownik internetu jest na wypasie. Dodatkowo pod stolem bym zaistalowal elegacka mini lodowke, wysuwana popielniczke ktora by sie sama czyscila no i najwarzniejsze wstawil jakis sprzet. Cala stopka blatu byla by niczym subuferkiem. Takie jest moje marzenie. Pozdrawiam
  Odpowiedz Zgłoś
1 2 3