Mascara TurboLash Estee Lauder

12 Komentarzy
3 Zdjęcia
Poniedziałek, 11-05-2009

Mascara TurboLash Estee Lauder

Estee Lauder wprowadziła niedawno na rynek całkowitą nowość - wibrujący tusz do rzęs.

TurboLash All Effects Motion Mascara łączy w sobie nowatorską formułę i kształt szczoteczki z efektem mikroimpulsów, które pozwalają jej na dotarcie w głąb nasady rzęs i skuteczne ich wyczesanie. Podczas pracy szczoteczka przechodzi przez rzęsy dokładnie je rozdzielając. Automatycznie uruchamiana przy otwarciu tubki, zasilana bateriami, wibrująca szczoteczka LashSonic Brush delikatnie pokrywa każdą rzęsę od nasady po końcówkę i sprawia, że rzęsy są gęste, wydłużone, podkręcone i doskonale rozdzielone.

Szczoteczka jest zasilana małą, płaską baterią - pracuje na zasadzie mikroimpulsów obracając się z prędkością 125-cykli na sekundę.

Sam tusz ma natomiast żelową formułę: zawiera w sobie „żelowaną” wodę, oliwę z oliwek i woski parafinowe zapewniające prostą i równomierną aplikację.

Cena: około 120 zł

Kupisz w dobrych perfumeriach.

http://www.esteelauder.pl

Mascara TurboLash Estee Lauder

Mascara TurboLash Estee Lauder

AWP

 • Śr., 13-05-2009 gość
  gość (Poniedziałek, 11-05-2009) napisał:  kupilam ja w styczniu, bardzo fajnie sie nia maluje, smiesznie laskocze w powieke przy nakladaniu.wszystko pieknie i fajnie, ale niestety po 4 miesiacach jest juz dosc wyschnieta...zelowej formuly nie zauwazylam nigdy


  mascare trzeba zawsze po 3 miesiacach zmienic! hygiena wymaga .. na szczotkach zawiszaja sie bakterie ktore wnikaja do oczu , mozna nawet wzrok stracic
  Odpowiedz Zgłoś
 • Sob., 12-09-2009 gość
  gość (Wtorek, 12-05-2009) napisał:  gość (Poniedziałek, 11-05-2009) napisał:
  to prawda szybko wysycha .. zelowej formuły tez nie zauwazylam.. ogolnie jest taka sobie
  Tusz normalnie jest na 3 miesiące to co się dziwić?

  ostatnio na tvn style wizazysta wypowiadala sie, ze sa miesieczne, a nie na 3 miesiace:)

  Odpowiedz Zgłoś
1 2