Marta Grycan ładnie pachnie, czyli jak zostać najlepiej ubraną gwiazdą roku

119 Komentarzy
4 Zdjęcia
Poniedziałek, 13-02-2012

Marta Grycan na pewno ładnie pachnie i ma nawilżone ciało. Tak projektant mody Dawid Woliński tłumaczył przyznany synowej właściciela lodowego imperium tytuł najlepiej ubranej gwiazdy roku 2011. Wspomniał jeszcze o dużym biuście i wielkiej pupie. O ubraniu nie wspominał.

Tytuł wywołał lawinę komentarzy. Taka Socha na przykład na wyróżnienie musiała ciężko pracować cały rok. Marcie wystarczyło kilka tygodni intensywnego pozowania na sponsorskich ściankach. Ot pod koniec roku na salonach pojawiły się trzy panie pokaźnych rozmiarów, którym zamarzyła się gwiazdorska kariera. Marzenie widać urzekło media, które z niesłychanym entuzjazmem zaczęły komentować każde wyjście Grycanek. A było co komentować. Marta, Wiktoria i Weronika bywają bowiem bardzo chętnie. Do tego za każdym razem śmiało prezentują swoje wdzięki, udowadniając, że każdy może wcisnąć się w bandażową sukienkę Herve Leger, a lateksowe kozaki do połowy uda można naciągnąć nie tylko na chude i długie nogi Anji Rubik. Nie było w ostatnich miesiącach takiej imprezy, pokazu mody, otwarcia sklepu czy premiery kolekcji, na których nie pojawiłaby się stylowa trójka.  

Słychać było co prawda głosy krytyki, że to kpina jakaś, że nie wystarczy nałożyć na siebie najdroższej kreacji z nowych kolekcji zachodnich domów mody, by uchodzić za wyrocznię mody i stylu. Albo, że promowanie 15-latki w tak wyzywającym makijażu i stylizacjach, może nienajlepiej świadczy o jej matce. Ale głosy zostały szybko uciszone, a na pierwszym planie zostały komentarze o „apetycznym dekolcie”, „ciele dobrej jakości” i doskonale podkreślonej talii.

Hołubione przez jedną z największych stacji telewizyjnych w Polsce Grycanki pną się na gwiazdorski szczyt. Pachnące, nawilżone i w blaskach fleszów. Żeby było jasne, nie mamy nic przeciwko puszystym paniom. Wręcz przeciwnie, trzymamy kciuki za pozytywny wpływ rodziny Grycan na wychudzoną branżę mody. Rozumiemy kobiety, które rozpaczliwie poszukują ciekawego i stylowego ubrania w rozmiarze XXL i często skazywane są przez dyskryminujący otyłość rynek na bezkształtne worki. Zastanawia nas natomiast wiarygodność tak zwanych autorytetów mody i śmiemy wątpić w szczerość ich opinii. No bo skoro „najważniejszy polski stylista” i „jeden z najlepszych polskich projektantów mody” oraz grono „ekspertów” poważnej stacji telewizyjnej przyznaje tytuł najlepiej ubranej gwiazdy roku za nawilżenie skóry, dużą pupę i naciągnięcie na siebie obcisłej mini sukienki „full obciach” (cytujemy za wspominanym już projektantem), to chyba sami nie wiemy, o co z tym tytułem chodzi.

A jak nie wiadomo o co chodzi…

I tak rozmyślając, z utęsknieniem czekamy, aż rozpocznie się sezon na lody.

Zdjęcia: Forum

AW

 • Czw., 09-02-2012 Gość
  trzy potwory
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  pierwsza od lewej może straszyć bez charakteryzacji
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 aRr
  jaki kraj takie gwiazdy...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 rad
  a zobaczycie, tak ich będą długo pokazywać, aż się przyzwyczaicie i pokochacie. Jak się to stanie to ja wyjeżdżam do Niemiec - tam są ładniejsze szkarady
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  są super to ideal kobiety jeszcze troche i to wroci nie wieszaki tylko krągłości
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  Moze i facet na kosci nie leci ale prawda jest taka ze one sa otyłe i kropka
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Graż.
  bardzo apetyczne!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  ladnie pachnie - jak pączek
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 sorry
  przy tym ukladzie rak, swietle itd wydawalo mi sie ze na 2 zdjeciu mlodej Pani wbil sie w brzuch batman albo lateks kobieta kot:) z 15 latki wyjawia sie kolejna postac nieco garbata-biust i glowa -brzuch:)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 09-02-2012 Gość
  "Lodowego imperium"? Nigdy nie słyszałem o lodach "Grycan". Pewnie mają tylko kilka budek w Warszafie.
  Odpowiedz Zgłoś
1 ... 7 8 9 10 11