Maciej Zień w Paryżu

5 Komentarzy
1 Zdjęcie
Poniedziałek, 26-09-2011

Maciej Zień w Paryżu

Maciej Zień zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję podczas tygodnia mody w Paryżu. Propozycje na wiosnę 2012 będzie można obejrzeć na targach Tranoi, w zabytkowej kamienicy przy Avenue Montaigne.

Projekt nosi tytuł „Look at Me" i inspirowany jest niepokojącą instalacją Pawła Wociala o tym samym tytule. Dzieło stało się dla projektanta symbolem antagonizmów współczesnego świata. Zień obiecuje kolekcję pełną mocnych kontrastów i odważnych rozwiązań.

„Po ostatniej kolekcji, to kolejny etap zmian w mojej twórczości. Wciąż uważam się za artystę, myślę jednak bardziej konstrukcyjnie i racjonalnie. Być może jest to efekt mojej fascynacji architekturą, może oznaka dojrzałości twórczej. Myślę, że ta kolekcja dla wielu będzie jeszcze większym zaskoczeniem, niż poprzednia" – intrygująco zapowiada premierę Maciej Zień.

Autorem zdjęć promujących nową kolekcję jest znany duet fotografów, Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek. Pozuje Ewa Witkowska. To „seria bardzo mocnych fotografii odwołujących się do pierwotnych emocji i potrzeb człowieka" - mówił zadowolony z sesji Zień.

Kolekcja, w której pojawią się zarówno damskie, jak i męskie sylwetki, ujrzy światło dzienne 30 września w Paryżu. Warszawski pokaz zaplanowany jest na listopad.

http://zien.pl/pl

AW

 • Pn., 26-09-2011 gość
  Ta para modeli jest wyjątkowo upioran! :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-09-2011 gość
  Pan model ze zdjęcia wygląda o wiele bardziej kobieco niż Pani modelka. Nie rozumiem, dlaczego projektant robi coś takiego kobiecie: zniekształcona, pogrubiona sylwetka, pasuje tylko do mody pościelowo-flanelowej... Brak słów...
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 27-09-2011 gość
  CENY RZECZY ZIENIA - NIE ADEKWATNE DO JAKOSCI , NIE WSPOMINAJĄC O KREATYWNOSCI PROJEKTANTA, WTÓRNE POMYSŁY PODPATRZONE, W POPRZEDNICH SEZONACH, - JEST BO JEST , NIECH SZYJE ŚLUBNE KIECE - Z KRYSZTAŁKAMI, I UBIERA PODWARSZAWSKIE BIZNES - BABY .
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 28-09-2011 gość
  gość (Wtorek, 27-09-2011) napisał:  CENY RZECZY ZIENIA - NIE ADEKWATNE DO JAKOSCI , NIE WSPOMINAJĄC O KREATYWNOSCI PROJEKTANTA, WTÓRNE POMYSŁY PODPATRZONE, W POPRZEDNICH SEZONACH, - JEST BO JEST , NIECH SZYJE ŚLUBNE KIECE - Z KRYSZTAŁKAMI, I UBIERA PODWARSZAWSKIE BIZNES - BABY .


  zgadzam się z Tobą w 100%!
  Odpowiedz Zgłoś
 • Śr., 11-07-2012 sss
  Kocham luksusowe rzeczy. Te tutaj pokazane - myślę że cena odpowiednia do jakości. No nie mówice że inaczej....

  http://www.lux4home.pl

  http://www.lux4home.pl/products…

  http://www.lux4home.pl/product/…

  Odpowiedz Zgłoś