Ma Dame Jean Paul Gaultier

13 Komentarzy
1 Zdjęcie
Sobota, 13-09-2008

Ma Dame Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier swój najnowszy zapach dedykuje kobietom wyemancypowanym, nowoczesnym, nieco impertynenckim, pewnym siebie i swojej kobiecości. Jego klientka ma nieustanny apetyt na życie w jego najbardziej ekscytującej wersji.

Ma Dame to świeża, kwiatowa kompozycja kwaśnej pomarańczy, aksamitnych róż, piżma, cedru i syropu z granatu. Mieszanka łączy to, co ostre z tym, co delikatne. Gaultier znany jest z przekraczania stereotypowych granic kobiecości. Ma Dame idealnie wpisuje się w ową filozofię i z pewnością zainteresuje wielbicielki talentu i estetyki projektanta.

Ceny:

Ma Dame: 145 zł (EDT 30 ml), 229 zł (EDT 50 ml), 316 zł (EDT 100 ml)
Ma Dame balsam do ciała: 139 zł (200ml)
Ma Dame dezodorant: 129 zł

Kupisz w perfumeriach oferujących zapachy Jean Paul Gaultier.

AW

 • Niedz., 14-09-2008 gość
  lubie wszystkie damskie zapachy Gaultiera ten powinien być też dobry
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 05-10-2008 gość
  Moim zdaniem dezodorant, który nadmiernie pachnie jest bez sensu - każda porządna kobieta i tak pachnie perfumami, a tak zapachy się nakładają.
  Najlepiej jest kupić skuteczny, bardzo słabo, wręcz niezauważalnie pachnący dezodorant, ale zdrowy bez aluminium np. Plante System Bio Purete Dezodorant. Ten dezodorant zawiera bardzo skutecznie odświeżający wyciąg z ekuliptusa i mentholu, a nie zawiera aluminium!
  Skóra jest sucha i przyjemnie neutralnie pachnie przez cały dzień. Mentolowy zapach eukaliptusa zapewnia uczucie świeżości. Nie zostawia śladów na ubraniach.
  Dostępny jest np. w aptece internetowej www.pharm24.pl
  Odpowiedz Zgłoś
 • Pn., 19-01-2009 gość
  Powąchałam to wczoraj - koszmar to mało powiedziane. Dawno nie wąchałam czegoś tak przerażająco plastikowego. Jestem w szoku.
  Odpowiedz Zgłoś
1 2