Luksusowy rejs z przyjaciółmi Rivą 63' Virtus

4 Komentarze
2 Zdjęcia
Sobota, 09-07-2011

Luksusowy rejs z przyjaciółmi Rivą 63' Virtus

Firma Riva, producent ekskluzywnych łodzi motorowych, proponuje nowy model o sportowym, ale jednocześnie eleganckim charakterze.

Riva 63’ Virtus, to największa otwarta łódź motorowa w ofercie Rivy, która ma blisko 20 metrów długości. Zewnętrzny pokład zaprojektowano tak, by właściciel łodzi mógł komfortowo spędzać czas w towarzystwie swoich przyjaciół. W kokpicie znalazło się miejsce na trzy wygodne sofy, a także lodówkę, w której można schłodzić napoje. Na życzenie jest także grill.

Informacje dotyczące cen oraz zamówień: http://www.yachtingpoland.com

Luksusowy rejs z przyjaciółmi Rivą 63' Virtus

MM

 • Sob., 09-07-2011 gość
  Fajna sprawa, taki rejs :)
  Odpowiedz Zgłoś
 • Niedz., 10-07-2011 gość
  mam nadzieje ze silnik tam jest potezny jak w malo ktorej lodzi
  Odpowiedz Zgłoś
 • Czw., 14-07-2011 Lorek
  No fajny taki rejs... Ale ja jak na razie zadowolę się rejsem po Nilu 5* łodzią. Jedziemy z przyjaciółmi w tym roku i myślę, że będziemy się wspaniale bawić. Biuro mamy super więc zapewnią nam komfort i fajne warunki. Już się nie mogę doczekać.
  Odpowiedz Zgłoś
 • Wt., 26-07-2011 Lilka.a.
  No taki rejs po Nilu to też fajna sprawa. Byłam w zeszłym roku i wspaniale się bawiłam. Codziennie piękne widoki a do tego masa wspaniałych zabytków do zwiedzania. Generalne polecam taki rodzaj wypoczynku. Szczególnie jeśli ma się super statek! Nasze biuro się postarało i było wspaniale!
  Odpowiedz Zgłoś